کد خبر 239858
۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۶

نقش موثر مردم در انتخابات مجلس/ در مجلس یازدهم  قوانین خوبی مصوب شد

نقش موثر مردم در انتخابات مجلس/ در مجلس یازدهم  قوانین خوبی مصوب شد

مجتبی توانگر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مردم وقتی در انتخابات شرکت می کنند که احساس اثر کنند یعنی حضور و رای خود را موثر بدانند؛ اگر فردی آرای مردم را کسب کرد باید اقدامات موثری در قانون گذاری مطلوب داشته باشد و اگر این کار را نکند و موثر نباشد مردم از او ناراحت می شوند و در حضورهای بعدی تاثیر مستقیم دارد.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی  حیات، مجتبی توانگر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مردم وقتی در انتخابات شرکت می کنند که احساس اثر کنند یعنی حضور و رای خود را موثر بدانند؛ اگر فردی آرای مردم را کسب کرد باید اقدامات موثری در قانون گذاری مطلوب داشته باشد و اگر این کار را نکند و موثر نباشد مردم از او ناراحت می شوند و در حضورهای بعدی تاثیر مستقیم دارد.

وی افزود: مردم همواره به نمایندگان قبلی مجلس شورای اسلامی نگاه می کنند و در ذهن آنها تاثیر می گذارد.

نماینده تهران در مجلس تصریح کرد: در مجلس یازدهم  قوانین خوبی مصوب شد و هم اکنون کمتر از سه روز مجوز نانوایی یا خیاطی صادر می شود.

توانگر خاطرنشان کرد: جهش تولید دانش بنیان هم قانون خوبی است که در آن فضاها و بسترهای لازم برای شکوفایی استعدادها وجود دارد که یکی از بهترین قوانین در دنیا و در نوع خود است.

توانگر افزود: قانون جهش تولید مسکن هم برای آن مصوب شد که تلاش ها و امکانات یکدست شود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha