کد خبر 239856
۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۹

مخبر در راهپیمایی 22 بهمن:

مردم برای حل مشکلات در انتخابات به صحنه بیایند/ صاحب این انقلاب مردم هستند

مردم برای حل مشکلات در انتخابات به صحنه بیایند/ صاحب این انقلاب مردم هستند

معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه مردم صاحب انقلاب هستند و اکنون که دشمن هرچه در توان داشته، بکار بسته و دیگر تیر جدیدی در ترکشش ندارد، گفت: مردم باید مانند همیشه، در انتخابات پیش رو نیز به صحنه بیایند و مثل حماسه حضور راهپیمایی امروز، قدرت رأی و انتخاب خود را به نمایش بگذارند.

به گزارش گروه سیاسی حیات، محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: ایران عزیز با همه سختی ها سربلند ایستاده و دشمن امروز با دیدن این سطح از پیشرفت و اقتدار حیرت زده، مسیر جمهوری اسلامی را رصد می کند.

مخبر افزود: مردم پیرو راه حضرت امام و پشت سر رهبری معظم انقلاب هستند و این یعنی مشروعیت نظام سال به سال و نسل به نسل بیشتر می شود.

معاون اول رئیس جمهور همچنین درباره ضرورت مشارکت مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: انقلاب ما مردمی است؛ ایجاد این انقلاب مردمی بوده و ادامه و حفظ آن نیز با حضور مردم خواهد بود. صاحب این انقلاب مردم هستند و رأی آنها در پیشبرد امور موثر است.

وی افزود: تمام مسئولان منتخب مردمند و وقتی مردم در صحنه انتخابات، راهپیمایی و ... حضور داشته باشند؛ با مشارکت آنها و با انتخاب و هوشمندی ایشان، مشکلات هم قابل حل است. باید بدانیم که تنها راه عبور از مشکلات، حضور مردم در صحنه است، حال چه صحنه راهپیمایی و چه صحنه انتخابات باشد.

معاون اول رئیس جمهور تاکید کرد: به لطف خدا پیروزی با مردم است و آینده کشور روشن خواهد بود.

محمد مخبر درباره اولویت‌های مجلس آینده گفت: به تعبیر حضرت امام، مجلس در رأس امور است، بنابراین مجلس واقعاً می‌تواند در تغییر و بهبود امور موثر باشد. یک مجلس خوب، انقلابی و در خط نظام و رهبری می‌تواند اوضاع را تغییر داده و موثر واقع شود.

مخبر همچنین با اشاره به آینده رو به پیشرفت کشور گفت: دولت سیزدهم خود را وقف مردمی کرده است که ولی نعمت انقلاب اسلامی اند و یقین دارم با تلاشی که در حال انجام است، آینده برای ایران و جوانان عزیز بسیار روشن است. تمام همت ما در دولت، خدمت به مردمان ایران عزیز و رفع مشکلات در تمام حوزه هاست.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha