کد خبر 239831
۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۹

اجرای ممنوعیت‌های تردد در مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن در تهران و اعلام مسیرهای جایگزین

اجرای ممنوعیت‌های تردد در مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن در تهران و اعلام مسیرهای جایگزین

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ آز آغاز ممنوعیت‌های ترافیکی ویژه راهپیمایی ۲۲ بهمن در تهران خبر داد و شش مسیر جایگزین خیابان انقلاب و آزادی در طول برگزاری این راهپیمایی را تشریح کرد.

به گزارش گروه اجتماعی حیات، سرهنگ احسان مومنی درباره تمهیدات ترافیکی راهپیمایی روز ۲۲ بهمن ماه گفت: با توجه به برگزاری جشن پیروزی انقلاب اسلامی در میدان آزادی و حضور شهروندان از مسیرهای ۱۳گانه، تمهیدات ترافیکی ویژه ای برای امروز در نظر گرفته شده است که از حوالی ساعت هشت صبح امروز این تمهیدات آغاز شده و تردد در محور خیابان انقلاب و آزادی و دیگر مسیرها راهپیمایی تا پایان مراسم ممنوع شده است.

مومنی درباره مسیرهای جایگزین  ادامه داد: شهروندان برای تردد می تواند از مسیرهای جایگزین شامل اتوبان امام علی (ع)، زیرگذر مفتح، خیابان سپاه پل چوبی، تونل توحید، زیرگذر استادمعین و بزرگراه شهید ستاری استفاده کنند.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه ماموران پلیس راهور در طول مسیرهای راهپیمایی در آماده‌باش کامل هستند، گفت: تمهیدات راهور تا پایان مراسم ادامه خواهد داشت لذا از شهروندان می‌خواهیم که در این زمینه همکاری لازم را با پلیس راهور تهران بزرگ داشته باشند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha