کد خبر 239616
۲۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۴

لغو دستور عزل رئیس بیمارستان امام رضا (ع) بیرجند

لغو دستور عزل رئیس بیمارستان امام رضا (ع) بیرجند

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بعد از خواسته استاندار خراسان جنوبی، عزل رئیس بیمارستان امام رضا (ع) بیرجند را لغو کرد.

به گزارش گروه استان های حیات؛ امروز خراسان جنوبی میزبان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بود که در این سفر یک روز دکتر بهرام عین اللهی ضمن افتتاح متمرکز ۲۸ پروژه حوزه سلامت استان از ۲ مرکز درمانی و آموزشی امام رضا (ع) و ولی عصر (عج) بیرجند هم بازدید داشت. 

بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این بازدید از انبار دارویی بیمارستان امام رضا (ع) بیرجند هم بازدید کرد و دیدن وضعیت نامطلوب این انبار در جلسه افتتاح 28 پروژه بهداشت و درمان خراسان جنوبی خبر از عزل رئیس بیمارستان امام رضا (ع) داد و از رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند خواست مدیر جهادی برای این بیمارستان انتخاب کند. 

جواد قناعت، استاندار خراسان جنوبی بلافاصله بعد از جلسه با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی وارد مذاکره شد که این تصمیم بدون در نظر گرفتن شرایط کلی بوده و صحیح نیست و نباید رئیس بیمارستان عزل و این دستور لازم است لغو شود.

بنابراین عین‌اللهی هم پس از تاکید و مداومت استاندار دستور عزل رئیس بیمارستان امام رضا (ع) را لغو کرد.

استاندار خراسان جنوبی علاوه بر حمایت از کادر درمان استان از وزیر خواست که باید فکری اساسی و سریع برای معوقات کادر درمان برداشته شود که گویا وزیر بهداشت و درمان هم پس از درخواست و تاکید و پافشاری قناعت، ۴۰ میلیارد تومان برای پرداخت معوقات کادر درمان خراسان جنوبی اختصاص داد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha