کد خبر 239543
۲۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۲:۰۲

دعوت مراجع معظم تقلید برای حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

دعوت مراجع معظم تقلید برای حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

علما و مراجع تقلید در پیام‌های جداگانه از عموم مردم ایران برای حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت به عمل آورند.

به گزارش گروه سیاسی حیات، آیت‌الله حسین نوری همدانی بیان کرد: امسال راهپیمایی ۲۲ بهمن باید باشکوه‌تر از هر سال دیگر برگزار شود؛ لازم است تا امسال عموم مردم در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی شرکت کنند.

وی افزود: مردم با حضور باشکوه خود اتحاد و وحدت خود را به رخ دشمنان می کشند و ثابت خواهند کرد، انقلابی که به دست امام راحل شکل گرفته است، هرسال بر عظمت و شکوه آن افزوده می‌شود.

این مرجع تقلید در پایان گفت: دشمنان به میدان آمدند و ما نیز باید به میدان بیاییم و ثابت کنیم که خط و راه امام با عظمت بیشتری در جریان است.

دعوت مراجع معظم تقلید برای حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی نیز با تاکید بر اهمیت حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه، عنوان کرد: این انقلاب بود که به کشور ما عظمت و شکوه داد ؛ در زمان پهلوی ارتش ما توسط ۳۰ هزار سرباز و افسر آمریکایی اداره می شد.

این مرجع تقلید خاطرنشان کرد: وقتی انقلاب اسلامی پیروز شد همه این سربازان اخراج شدند و آنچه باقی ماند سربازان اسلام بودند که منشأ همه این‌ها ۲۲ بهمن بود.

استاد برجسته حوزه علمیه قم گفت: در کنار دعوت مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن باید دستاوردهای انقلاب اسلامی برای جامعه تشریح و تبیین شود.

پرچم انقلاب را به دست صاحب اصلی آن برسانید

آیت‌الله عبدالله جوادی آملی نیز با اشاره به قرارگیری در آستانه ۲۲ بهمن، اظهار کرد: سعی کنید این پرچم را که توسط امام راحل برافراشته شد حفظ کرده و به دست صاحب اصلی آن حضرت ولیعصر«عج» برسانید.

استاد برجسته حوزه علمیه قم با تاکید بر ضرورت حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، ادامه داد: این نظام به برکت خون پاک شهدا تثبیت و ماندگار شده و همه ما موظفیم تا در این مسیر زمینه ایجاد دانشگاه خوب ، مسولان خوب و جمعیت سرشار را فراهم کنیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha