کد خبر 237683
۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۷

بیش از ۹۰ رسانه برای پوشش جشنواره موسیقی فجر ثبت نام کردند

بیش از ۹۰ رسانه برای پوشش جشنواره موسیقی فجر ثبت نام کردند

با پایان فراخوان دعوت از رسانه‌ها برای حضور در سی و نهمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر، ۹۷ رسانه برای حضور و پوشش این دوره از جشنواره اعلام آمادگی کرده‌اند.

به گزارش گروه فرهنگی حیات؛ از روابط عمومی جشنواره موسیقی فجر، در مجموع ۹۷ رسانه داخلی و خارجی براساس فراخوان دعوت از رسانه‌ها برای حضور و پوشش رسانه‌ای این دوره از جشنواره اعلام آمادگی کرده‌اند.

از این تعداد ۱۵ خبرگزاری، ۱۸ روزنامه، ۳۹ پایگاه خبری و تحلیلی، ۱۱ شبکه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و ۱۴ شبکه خارجی درخواست حضور داده‌اند که فعالیت مستمر رسانه‌ها و خبرنگاران در حوزه موسیقی از اولویت‌های ستاد سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر بوده و ستاد جشنواره پس از بررسی درخواست‌ها، اصحاب رسانه را برای حضور در جشنواره پذیرش خواهد کرد.

سی‌ و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر به همت دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، توسط انجمن موسیقی ایران به دبیری رضا مهدوی از ۲۳ تا ۲۸ بهمن امسال در بخش‌های رقابتی (جایزه باربد) و غیررقابتی همزمان در تهران و استان‌های دیگر برگزار و جایزه ترانه،‌ جایزه موسیقی و رسانه، بخش سرود و نشست‌های پژوهشی برنامه‌های دیگر این دوره از جشنواره خواهد بود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha