کد خبر 237671
۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۷

با حکم معاون رئیس جمهور؛

نماینده امور حادثه‌دیدگان پرونده تروریستی کرمان تعیین شد

نماینده امور حادثه‌دیدگان پرونده تروریستی کرمان تعیین شد

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در حکمی محسن بزرگی را به‌ عنوان نماینده ویژه در رسیدگی به وضعیت پرونده حادثه تروریستی کرمان معرفی کرد.

به گزارش گروه اجتماعی حیات، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در حکمی محسن بزرگی را به عنوان نماینده ویژه در رسیدگی به وضعیت پرونده حادثه تروریستی کرمان معرفی کرد.

سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی در معرفی نماینده تام‌الاختیار خود در پرونده حادثه تروریستی کرمان خطاب به محسن بزرگی آورده است: با عنایت به دستور رئیس جمهور در جلسه ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ هیأت وزیران مبنی بر اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران، وزارت کشور، سازمان برنامه و بودجه کشور و استانداری کرمان با همکاری سایر دستگاه‌های ذیربط رسیدگی به امور مربوط به خانواده‌های شهدا و آسیب دیدگان حادثه تروریستی کرمان را به طور جدی و فوری پیگیری نمایند، به جنابعالی مأموریت داده می‌شود به عنوان نماینده ویژه و تام‌الاختیار اینجانب با همکاری سایر دستگاه‌های مسئول و ذیربط و بکارگیری کلیه ظرفیت‌های موجود نسبت به اجرای دستور اقدام و نتیجه را گزارش کنند.

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه حکم، همه معاونین و مدیران کل ستادی و اداره کل بنیاد استان را مکلف به همکاری در اجرای این مأموریت کرده است.

هجدهم دیماه امسال همزمان با سالروز شهادت سردار دل‌ها جمعی از زائران سردار شهید سلیمانی در مسیر حرکت به سمت گلزار شهدای کرمان مورد حمله انتحاری تروریستی قرار گرفتند که ۹۵ تن از این زائران در اثر این حمله شهید و تعدادی هم مجروح و زخمی شده‌اند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha