کد خبر 237024
۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۸

در صحن مجلس قرائت شد؛

تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی حیات، احمد نادری، عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، در نشست علنی نوبت سوم امروز (سه‌شنبه، ۳ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

تذکر محمدرضا پورابراهیمی نماینده کرمان به وزیر نیرو: لزوم تسریع در اجرای خط انتقال آب خلیج فارس به شهرستان‌های کرمان و راور و تذکر به وزیر راه و شهرسازی: لزوم تسریع در روند ساخت مسکن ملی شهرستان‌های کرمان و راور.

تذکر رسول فرخی میکال نماینده لاهیجان به همراه ۱۲ نفر از نمایندگان به وزیر نیرو: لزوم تحقق دستورات وزیر در مورد تخصیص اعتبار به شهرستان‌های سیاهکل و لاهیجان. همچنین تذکر به همراه ۲۴ نفر از نمایندگان به رئیس جمهور: ضرورت تشکیل قرارگاه تعادل اقتصادی در بازار از تولید تا مصرف، واردات و صادرات.

تذکر جبار کوچکی نژاد نماینده رشت به همراه ۱۱ نفر از نمایندگان به وزیر نیرو: ضرورت بازسازی و تقویت شبکه برق شهرستان‌های رشت، ضرورت برقراری ایستگاه انتقال آب کشاورزی و تسریع در تکمیل طرح جمع‌آوری فاضلاب شهر رشت.

تذکر شهباز حسن‌پور نماینده سیرجان به وزیر کشور: ضرورت تعیین تکلیف اعتبارات تخصصی از محل منابع تبصره ۱۸ قانون بودجه. همچنین تذکر به وزیر جهاد کشاورزی: اعزام هیأتی از معاونین مرتبط با بخش کشاورزی به شهرستان‌های سیرجان و بردسیر.

تذکر جعفر قادری نماینده شیراز به همراه ۲۹ نفر از نمایندگان به وزیر نیرو: لزوم تسریع در پرداخت مطالبات پیمانکاران شرکتهای توزیع برق. همچنین تذکر به همراه ۳۷ نفر از نمایندگان به وزیر آموزش و پرورش: لزوم حفظ کرامت و شأن بازنشستگان به کارگیری شده برای حق‌التدریس در مدارس.

تذکر محمدتقی نقدعلی نماینده خمینی‌شهر به همراه ۳۵ نفر از نمایندگان به وزیر اقتصاد: لزوم رسیدگی به عدم همراهی بانک‌ها در عدم پرداخت تسهیلات تکلیفی. همچنین تذکر به همراه ۲۷ نفر از نمایندگان به وزیر نیرو: لزوم بازنگری در اخذ هزینه لوله‌گذاری و توسعه شبکه آب و فاضلاب از اولین متقاضی.

تذکر حبیب‌الله دهمرده نماینده زابل به وزیر نفت: لزوم اقدام جدی در خصوص گازرسانی به استان سیستان و بلوچستان.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha