کد خبر 236877
۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۴

فرمانده انتظامی استان سمنان خبر داد:

اجرای ۷۲ ساعته طرح «آرامش در شهر» در سمنان

اجرای ۷۲ ساعته طرح «آرامش در شهر» در سمنان

فرمانده انتظامی استان سمنان از اجرای ۷۲ ساعته طرح «آرامش در شهر» در این استان خبر داد و گفت: در این طرح تعداد ۱۵۰ قاچاقچی، خرده‌فروش و معتاد متجاهر دستگیر شدند.

به گزارش گروه استان های حیات؛ سردار جلیل موقوفه‌ای، فرمانده انتظامی استان سمنان از اجرای ۷۲ ساعته طرح «آرامش در شهر» در نقاط مختلف این استان با هدف تشدید برخورد با خرده‌فروشان و معتادان متجاهر خبر داد.

وی با بیان اینکه سال‌هاست که مواد مخدر به‌عنوان یک تهدید جدی جامعه بشری به‌ویژه نسل جوان را در معرض خطر قرار داده است، افزود: مجموعه فرماندهی انتظامی استان سمنان در راستای مبارزه با مواد مخدر با عزم جدی و راسخ به میدان آمده است.

فرمانده انتظامی استان سمنان با تأکید بر اینکه اجازه بر هم خوردن امنیت و آرامش جامعه را به هیچ‌کس نمی‌دهیم، خاطرنشان کرد: افزایش امنیت فردی و اجتماعی، توسعه نشاط اجتماعی و ناامن کردن فضای جامعه برای مجرمان از اهداف مهم این طرح است.

موقوفه‌ای ادامه داد: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی، طرح «آرامش در شهر» پلیس مبارزه با مواد مخدر در شهرهای استان سمنان با هدف تشدید برخورد با سوداگران مرگ، خرده‌فروشان و جمع‌آوری معتادان متجاهر به مدت ۷۲ ساعت در ماه گذشته به مرحله اجرا درآمد.

وی بیان کرد: در این طرح تعداد ۱۵۰ نفر ازجمله قاچاقچی، خرده‌فروش و معتاد متجاهر دستگیر شدند و ۵۳ منطقه و محله از لوث وجود آنها پاکسازی شد؛ همچنین مقادیر قابل‌توجهی مواد مخدر کشف و تعدادی خودرو و موتورسیکلت نیز توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان سمنان با تأکید بر استمرار این‌گونه طرح‌ها، عنوان کرد: برخورد با پدید شوم اعتیاد و مواد مخدر که زمینه‌ساز بسیاری از جرائم و ناهنجاری‌های اجتماعی است، با قدرت در دستور کار پلیس قرار دارد.

موقوفه‌ای ضمن قدردانی از مشارکت و همدلی مردم در اجرای موفق طرح‌های انتظامی گفت: تلفن ۱۱۰ مرکز فوریت‌های پلیسی به‌صورت شبانه‌روزی آماده دریافت گزارش‌های مردمی در رابطه با فعالیت‌های مجرمانه است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha