کد خبر 236188
۲۸ دی ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۹

شنیده شدن چند صدای انفجار از اطراف سراوان

شنیده شدن چند صدای انفجار از اطراف سراوان

معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: صدای چند انفجار درچند محدوده اطراف سراوان به گوش رسیده است.

به گزارش گروه استان های حیات؛ علیرضا مرحمتی معاون امنیتی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: صدای چند انفجار در چند محدوده اطراف سراوان به گوش رسیده است.

7 غیرایرانی بر اثر حمله موشکی پاکستان کشته شدند

وی در تشریح جزئیات این ماجرا تصریح کرد: ساعت 4:30 ‌صبح امروز پنجشنبه، صدای چند انفجار در محدوده شهرستان سراوان به گوش رسید که پس از بررسی‌های انجام شده، متوجه شدیم پاکستان یکی از روستاهای مرزی ایران را با موشک مورد هدف قرار داده است.

مرحمتی با بیان اینکه در این حمله سه زن و چهار کودک غیر ایرانی کشته شدند، خاطرنشان کرد: یک انفجار نیز نزدیک سراوان صورت گرفته که در آنجا تلفاتی نداشتیم.

وی با بیان اینکه جزئیات و خبرهای تکمیلی در ساعات آینده اعلام خواهد شد، اضافه کرد: مسئولان امنیتی و انتظامی در حال بررسی موضوع هستند.

ایران خواستار توضیح فوری پاکستان شد

در پی حمله صبح امروز از سمت پاکستان به یک روستای مرزی در اطراف سراوان در استان سیستان و بلوچستان، یک مقام آگاه اعلام کرد: ایران خواستار توضیح فوری مقامات پاکستان درباره این حادثه است.

نیروهای مسلح در مرز مستقر شده‌اند

معاون سیاسی استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه امنیت مرزهای شرقی کشور تامین شده و نیروهای مسلح در مرزها مستقر هستند، گفت: مشکلی برای تامین امنیت مرزها نداریم و ارتش و سپاه در مرزها حضور دارند.

پایان پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha