کد خبر 235960
۲۶ دی ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۳

فرمانده نیروی زمینی ارتش اعلام کرد:

تروریست‌ها دیگر خواب راحت نخواهند داشت

تروریست‌ها دیگر خواب راحت نخواهند داشت

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در بالاترین سطح آمادگی قرار دارند و به هر تهدیدی در هر سطح و مقیاسی پاسخ قاطع به آن خواهند داد.

به گزارش گروه استان‌های حیات، امیر سرتیپ کیومرث حیدری در حاشیه ادای احترام به شهید سپهبد قاسم سلیمانی در گلزار شهدای کرمان، اظهار کرد: دشمنان ما باید بدانند که رویش‌هایی در نهضت ماست و به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و به برکت تربیت ولایی، این جامعه اسلامی متنعم از آن است.

وی بیان کرد: راه این شهیدان نه تنها هیچ وقت محو و گم نخواهد شد بلکه روز به روز بر پیروان راه شهدا و کسانی که به این شهیدان در نابودی ظلم، کفر و استکبار جهانی اقتدا می‌کنند، اضافه خواهد شد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، افزود: دست تقدیر الهی از آستین همین رهروان راه شهدا بیرون خواهد آمد و طومار زندگی دشمنان در هم پیچیده خواهد شد.

وی با بیان اینکه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در بالاترین سطح آمادگی قرار دارند، ادامه داد: نیروهای مسلح ما هر تهدیدی، در هر سطح و مقیاسی را پاسخگو هستند و پاسخ قاطع به آن خواهند داد.

امیر حیدری با اشاره به اینکه دشمنان اسلام از آمادگی نیروهای مسلح ما خواب راحت نخواهند داشت، گفت: دوستداران نظام مقدس جمهوری اسلامی در اقصی نقاط عالم نیز خرسند باشند و احساس آرامش کنند که ارتش اسلام بزرگ‌ترین و قوی‌ترین ارتش دنیاست.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha