کد خبر 235952
۲۶ دی ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۷

بازدید رئیس کمیته پارالمپیک از اردوی تیم ملی پاراتیراندازی

بازدید رئیس کمیته پارالمپیک از اردوی تیم ملی پاراتیراندازی

رئیس کمیته ملی المپیک با حضور در محل تمرینات ملی‌پوشان پاراتیراندازی، در جریان آخرین شرایط آنها قرار گرفت.

به گزارش گروه ورزشی حیات و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک؛ غفور کارگری رئیس کمیته ملی پارالمپیک با همراهی سعید سلگی معاون ورزش قهرمانی این کمیته، در محل برگزاری تمرینات ملی پوشان تیم پاراتیراندازی، واقع در مجموعه ورزشی آزادی حضور یافت و ضمن دیدار با ملی‌پوشان و اعضای کادر فنی، در جریان روند آماده سازی این تیم برای بازی های پارالمپیک پاریس قرار گرفت.

کارگری در جمع تیراندازان گفت: به چیزهای کوچک برای خودتان قانع نشوید. شما در رشته ای هستید که ثبات شخصیت و موضوعات روحی بسیار اهمیت دارد. آرامش در این رشته حرف اول را می زند. با تقویت اراده اهداف بزرگ را مد نظر قرار دهید و ما هم وظیفه داریم تا جای ممکن مشکلات را حل کنیم.

وی افزود: از شما می‌خواهم با قدرت فضای خوب و صمیمی خود را حفظ کنید. شما ورزشکاران با شخصیتی هستید و به کادر فنی اعتماد دارید. همه نقطه نظرات شما را یادداشت کردم تا پیگیری کنم. از شما هم می خواهم با روحیه و انگیزه بالا کار خود را دنبال کنید.

رئیس کمیته ملی پارالمپیک عنوان کرد: در مجموعه پارالمپیک و فدراسیون افراد توانمندی وجود دارند و شما هم به این مجموعه اعتماد داشته باشید. به شما آفرین می گویم و مانند بازدید های گذشته از حضور در این اردو و شنیدن صحبت های شما لذت بردم. من هم به شما امیدوارم و هم از شما امید می گیرم.

وی در ادامه با کادر فنی تیم ملی پاراتیراندازی کشورمان جلسه‌ای را برگزار کرد و ملی پوشان نیز به بیان مشکلات و نقطه نظرات خود پرداختند.

اردوی تیم ملی پاراتیراندازی با دعوت از نسرین شاهی (خراسان‌رضوی)، رقیه شجاعی (زنجان)، ساره جوانمردی (فارس)، فائزه احمدی، سیدمحمدرضا میرشفیعی (تهران) به سرمربی گری حسین امیری و با همراهی زینب آقاعلی اکبری مربی تیم ملی از 15 دی آغاز شده و تا 30 دی ماه ادامه دارد.

ابراهیم رحیمی سنگری به عنوان تکنسین و کبری کلوانی به عنوان سرپرست در این اردو حضور دارند.

تیم ملی پاراتیراندازی تا کنون موفق به کسب 6 سهمیه برای بازی‌های پارالمپیک پاریس شده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha