کد خبر 235921
۲۶ دی ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۴

کنعانی: حملات سپاه بخشی از مجازات عادلانه علیه متجاوزان به امنیت ایران بود

کنعانی: حملات سپاه بخشی از مجازات عادلانه علیه متجاوزان به امنیت ایران بود

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: تروریسم یک تهدید فراگیر جهانی است و ایران در عزم خود برای مبارزه با تروریسم در چارچوب همکاری های مشترک منطقه ای و بین المللی مصمم است.

به گزارش گروه سیاسی حیات؛ سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در خصوص اقدام نظامی جمهوری اسلامی ایران علیه مرکز وابسته به موساد در اربیل و مقر وابسته به تروریست‌ها در ادلب گفت: اقدام صورت گرفته، در راستای دفاع مقتدرانه از حاکمیت و امنیت کشور، مقابله با تروریسم و بخشی از مجازات عادلانه جمهوری اسلامی علیه متجاوزان به امنیت کشور بود.

«ناصر کنعانی» افزود: جمهوری اسلامی ایران همواره حامی صلح، ثبات و امنیت منطقه است و به رعایت حاکمیت و تمامیت سرزمینی کشورها پایبند است، در عین حال در استفاده از حق مشروع و قانونی خود برای برخورد بازدارنده با منابع تهدید کننده امنیت ملی و نیز دفاع از امنیت شهروندان خود و تنبیه جنایتکاران تردید نخواهد کرد.

وی در ادامه گفت: در حالی که دشمن با محاسبات غلط خود، دست به جنایت علیه دولت و ملت جمهوری اسلامی ایران زد، جمهوری اسلامی با توان بالای اطلاعاتی خود، در یک عملیات دقیق و هدفمند، مقرهای جنایتکاران را شناسایی و با استفاده از پرتابه‌های دقیق و نقطه زن، آنها را هدف قرار داده است و این بخشی از پاسخ جمهوری اسلامی ایران به اقدام کنندگان علیه امنیت ملی ایران و امنیت شهروندان ایرانی بود.

کنعانی افزود: تروریسم یک تهدید فراگیر جهانی است و ایران در عزم خود برای مبارزه با تروریسم در چارچوب همکاری های مشترک منطقه ای و بین المللی مصمم است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha