کد خبر 235892
۲۶ دی ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۱

انهدام ۱۸ باند شرارت در نقطه صفر مرزی

انهدام ۱۸ باند شرارت در نقطه صفر مرزی

فرمانده مرزبانی فراجا از دستگیری اشرار وابسته به ضدانقلاب و معاند در سراوان خبر داد و گفت: ۱۸ باند شرارت در نقطه صفر مرزی منهدم شد.

به گزارش گروه استان‌های حیات، سردار احمدعلی گودرزی ‌عمده کشفیات مواد مخدر در ایران را مربوط به سیستان و بلوچستان دانست و اظهار کرد: ‌کشفیات ‌امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 24 درصد افزایش یافته است و با استقرار ‌پهپاد در مناطق جنوب شرق کشور تمام حرکات و اقدامات ضد امنیتی گروه‌های ضدانقلاب و معاند را تحت نظر داریم.

وی از تجهیز مرزها به حسگرها، انواع پهپادها، عمود پروازها، دوربین‌های پیشرفته دید در شب و روز و سلاح‌های دقیق‌زن خبر داد و افزود: در حال حاضر کسی جرات عبور از مرزهای ایران را ندارد و با تمهیداتی که اندیشیده‌ایم ‌مرزها برای تمام اشرار و گروه های معاند ناامین شده است.

فرمانده مرزبانی کشور از انهدام 18 باند شرارت در نقطه صفر مرزی مخبر داد و تصریح کرد: این افراد قصد ورود مواد مخدر و سلاح به کشور را داشتند که ‌تعدادی از اشرار به هلاکت رسیدند و ‌تعدادی نیز دستگیر شدند.

‌سردار گودرزی ‌از دستگیری گروه‌های اشرار ‌ وابسته به ضدانقلاب و معاند در منطقه سراوان خبر داد و گفت: ‌این متهمان با سلاح و تجهیزات دستگیر شدند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha