کد خبر 232788
۳ دی ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۲

آنکارا:

۳۰ تروریست‌ پ‌ک‌ک در شمال عراق ازپای درآمدند

۳۰ تروریست‌ پ‌ک‌ک در شمال عراق ازپای درآمدند

وزیر دفاع ترکیه اعلام کرد که تعداد تروریست‌های پ‌ک‌ک که پس از حمله به نیروهای کشورش از پای درآمدند، به ۳۰ نفر افزایش یافته است.

به گزارش گروه بین الملل حیات، یاشار گولر، وزیر دفاع ترکیه با اشاره به جان باختن ۶ سرباز کشورش در منطقه عملیاتی پنجه در شمال عراق گفت: غم ما عمیق است. اما عزم راسخ داریم تا انتقام فرزندانمان را بگیریم. تاکنون خون شهدای خود را روی زمین نگذاشته‌ ایم و نخواهیم گذاشت.

بر اساس بیانیه صادره از سوی وزارت دفاع ترکیه، گولر خطاب به خلبانانی که در عملیات ضدتروریستی این کشور در شمال سوریه و عراق شرکت می‌ کردند، گفت: شب گذشته ۱۳ تروریست، امروز نیز ۱۲ تروریست از پای درآمدند. بنابراین، شمار تروریست‌ هایی که از ابتدای سال جاری تاکنون از پای درآمده‌ اند، به ۲۱۵۶ نفر رسیده است.

وزیر دفاع ترکیه در ادامه تاکید کرد: هیچ یک از عناصر گروهک تروریستی جنایتکار نخواهد توانست از دست سربازان مان فرار کند. هیچ کس در این زمینه تردید نکند.

گولر با بیان اینکه به گروه تروریستی پ.ک.ک در داخل و خارج از ترکیه ضربه سنگینی وارد شده است، تصریح کرد: این گروه تروریستی دیگر امکان ندارد فعالیت‌ های خود را ادامه دهد. تا زمان نابودی تمام تروریست‌ ها در این جغرافیا، فارغ از اینکه چه کسی از آنها حمایت می‌ کند، به عملیات‌ های ضدتروریستی خود ادامه خواهیم داد.

وی در ادامه اعلام کرد که شمار تروریست‌ های پ.ک.ک که پس از حمله به نیروهای کشورش در منطقه عملیاتی پنجه- قفل از پای درآمدند، به ۳۰ نفر افزایش یافته است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha