کد خبر 232736
۳ دی ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۵

پلمب رستورانی که در جزیره کیش ترانه ساسی مانکن را اجرا کرده بود

پلمب رستورانی که در جزیره کیش ترانه ساسی مانکن را اجرا کرده بود

پلیس فراجای جزیره کیش نسبت به پلمب رستورانی که کنسرت بدل ساسی مانکن را برگزار کرد اقدام کرد.

به گزارش گروه استان‌های حیات، فاجعه پشت فاجعه! کمی وجدان داشته باشید! بچه‌‍های معصوم چه گناهی کردن که باید طعمه شما قرار بگیرند...!» این‌ها جملات اعتراضی داریوش فرضیایی ملقب به عموپورنگ در واکنش به موزیک ویدئوی اخیر ساسان حیدری معروف به ساسی مانکن است.

واکنش عموپورنگ در شبکه اجتماعی نسبت به موزیک ویدئو اخیر ساسی مانکن

استفاده از دکوپاژهای نوستالژیک کودکانه و تبلیغ مواردی از جمله رقاصان برهنه، رابطه جنسی با محارم، توهین به اعتقادات مذهبی و... از جمله مواردی است که در آثار تولیدی چندسال اخیر ساسی مورد اعتراض حقوق‌دانان و روانشناسان واقع شده است و این موارد را نقض حقوق کودکان می‌شمارند. با این حال طرفداران این خواننده لس آنجلسی این موارد را به جهت دیدن شدن بیشتر اثر هنری وی توصیف می‌کنند.
محمدپور، کارشناس بی بی سی فارسی، در پاسخ می‌گوید «اگر هدف هنرمند میل به دیده شدن باشد این کار وی با کسی که قاچاق مواد مخدر می‌کند فرقی ندارد»

در چندروز گذشته هم برخی کاربران فضای مجازی هم از برگزاری کنسرت بدل ساسی مانکن در رستورانی در کیش خبر داده بودند که امروز با اقدام فراجای جزیره کیش این رستوران پلمب شده و متخلفین نیز به مراجع قضایی معرفی شدند.

ساسی مانکن اواخر دهه هشتاد از ایران خارج شد و در همان دوران در مصاحبه با شبکه آلمانی دویچه ووله از همکاری خود با ستاد انتخاباتی مهدی کروبی کاندید جریان اصلاحطلبی در انتخابات برای ساخت آهنگ انتخاباتی به واسطه معرفی روزنامه اعتماد ملی خبر داده بود. اخیرا هم وی از همکاری در یک پروژه سینمایی با ترانه علیدوستی خبر داده است که البته وکیل این بازیگر در پاسخ به روزنامه اعتماد این خبر را تکذیب کرده است.

به گفته کارشناسان مسائل فرهنگی، پدیده ساسی مانکن منحصر در یک فرد نیست و خروجی شبکه‌ای است که ویترین آن ساسان حیدری است. گفته می‌شود که مدیر برنامه‌های این خواننده فرشید حامدی پسرخوانده ابراهیم حامدی معروف به ابی است که سابقه حمایت مالی از بسیاری از خوانندگان لس آنجلسی را در کارنامه خود دارد و رابطه خوبی نیز با سایت‌های شرط‌بندی و قمار دارد.

در همین راستا کاربران انقلابی شبکه‌های اجتماعی از اسپانسری مالی ساسی مانکن، توسط رادیو جوان شرکت ثبت شده در ویرجینیای آمریکا خبر می‌دهند که سایت قمار آن با اسم شارک بت بیش از ۴ سال است که از درگاه پرداخت داخلی بهره می‌برد!

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha