کد خبر 232702
۳ دی ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۷

دستگیری زورگیران در زنجان در کمتر از 6 ساعت

دستگیری زورگیران در زنجان در کمتر از 6 ساعت

فرمانده انتظامی شهرستان زنجان در پی یک فقره زورگیری و سرقت خودرو و اموال شاکی از دستگیری 2 سارق در کمتر از 6 ساعت خبر داد.

به گزارش گروه استان‌های حیات، داود مرسلی اظهار داشت: در پی وصول گزارش حضوری مبنی بر سرقت خودرو سواری و اموال شخصی  یک نفر راننده در محور زنجان – تبریز مراتب به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پاسگاه «قره بوته» قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان زنجان افزود: در بررسی اولیه ماموران مشخص شده دو نفر سارق حرفه‌ای با شگرد انسداد مسیر عبور خودرو سواری پژو راننده را با تهدید قمه متوقف و با بستن دست‌وپای وی خودرو و اموال وی را به سرقت برده‌اند. 

وی تصریح کرد: با اقدامات فنی و پلیسی هویت هردو سارق احراز و طی عملیاتی ضربتی در کمتر از 6 ساعت متهمان در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان زنجان تصریح کرد: در بازجویی‌های اولیه متهمان منکر بزه انتسابی بوده لذا با ارائه مستندات موجود از سوی ماموران و مواجهه حضوری با شاکی نسبت به بزه ارتکابی اعتراف کردند که با راهنمائی این دو خودرو و اموال سرقتی نیز کشف و به شاکی استرداد شد. 

فرمانده انتظامی شهرستان زنجان در خاتمه امنیت و آرامش مردم را خط‌قرمز پلیس دانست و گفت: کسانی که بخواهند امنیت و آرامش مردم را به مخاطره بیندازند قطعا با برخوردهای قانونی و قاطع پلیس مواجه خواهند شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha