کد خبر 228140
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۸

آیت‌الله مکارم شیرازی:

باید برابر شبهه‌افکنی در مورد جمکران ایستاد

باید برابر شبهه‌افکنی در مورد جمکران ایستاد

مرجع تقلید شیعیان گفت: افرادی که درباره مسجد جمکران شبهه وارد می‌کنند در اشتباه هستند چراکه این مرکز بزرگ، زائران زیادی به ویژه از جوانان دارد که در اینجا توبه می‌کنند و مسیر زندگیشان عوض می‌شود، باید در برابر شبهه کنندگان به این مسجد مقدس محکم بایستید.

به گزارش گروه استان‌های حیات، آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی در دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین سید علی اکبر اجاق نژاد ضمن تبریک انتصاب وی به سمت تولیت مسجد مقدس جمکران با اشاره به اینکه متاسفانه برخی افراد کج سلیقه با مسجد مقدس جمکران مخالف هستند، اظهار کرد: مسجد مقدس جمکران معجزه مانند است و این مکان مقدس در دوران طلبگی ما یک چهار دیواری کوچک بود که درب آن نیز بسته بود، می‌آمدیم در آن نماز می‌خواندیم و مراسمی برگزار می کردیم اما امروز شاهدیم چه عظمتی یافته و چه میزان زائر دارد.

وی ادامه داد: افرادی که درباره این مکان مقدس شبهه وارد می‌کنند اشتباه بزرگی می‌کنند چراکه این مرکز بزرگ، زائران زیادی به ویژه از جوانان دارد که در اینجا توبه می‌کنند و مسیر زندگیشان عوض می‌شود، باید در برابر شبهه کنندگان به این مسجد مقدس محکم بایستید.

مرجع تقلید شیعیان در بخش دیگری از سخنان خود به فعالیت شبکه جهانی ولایت اشاره و خاطرنشان کرد: شبکه ولایت با مسجد مقدس جمکران مناسبت دارد و ما نیز قصد گسترش آن با زبان‌های مختلف را داریم.

تولیت مسجد مقدس جمکران نیز در این دیدار با اشاره به اینکه تصمیم گرفتیم دبیرخانه اجرای سند مهدویت را در این مکان مقدس راه اندازی کنیم، ابراز کرد: این سند در شورای عالی انقلاب فرهنگی تصویب و به امضای رئیس جمهور رسیده است که رئیس آن آیت الله اعرافی و دبیر آن تولیت مسجد مقدس جمکران است که این دبیرخانه به زودی آغاز به کار خواهد کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین اجاق نژاد با بیان اینکه فضایی هم به جوانان حزب اللهی که در زمینه جهاد تبیین طرح و برنامه دارند و می‌خواهند فعالیت کنند، اختصاص دادیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha