کد خبر 227965
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۸

کارگاه طراحی پوستر با موضوع کودکان غزه برگزار می‌شود

کارگاه طراحی پوستر با موضوع کودکان غزه برگزار می‌شود

مرکز تجربیات هنری و ایده‌های نو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کارگاه طراحی پوستر با موضوع کودکان غزه را برگزار می‌کند.

به گزارش گروه فرهنگی حیات؛ از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، کوروش پارسانژاد مدیر مرکز تجربیات هنری و ایده‌های نو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در باره کارگاه‌ طراحی پوستر گفت: از مدیران هنری، مدرسان دانشگاه و طراحان گرافیک دعوت شده است تا با محوریت کودکانِ غزه به خلق اثر بپردازند.

وی گفت: پوسترهایی که طراحی می‌شوند این قابلیت را دارند که در اداره‌های کل و مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور مورد استفاده قرار گیرند.

کارگاه طراحی پوستر با موضوع کودکانِ غزه روزهای اول و دوم آذرماه در مرکز تجربیات هنری و ایده‌های نو کانون واقع در خیابان استاد مطهری، خیابان سلیمان خاطر، پلاک ۹۱ برگزار خواهد شد.

کارگاه طراحی پوستر با موضوع کودکان غزه برگزار می‌شود

نیروهای مقاومت فلسطین روز شنبه- ۱۵ مهرماه- برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳ عملیات غافلگیرکننده‌ای با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم صهیونیستی آغاز کردند و این رژیم برای تلافی و جبران شکست خود و توقف عملیات گروه‌های مقاومت، با کمک آمریکا و اکثر کشورهای غربی اقدام به بمباران مراکز درمانی و منازل مسکونی غزه کرده است.

نبرد میان گروه های مقاومت فلسطین و اشغالگران صهیونیست در حالی وارد چهل و پنجمین روز خود شده که دفتر اطلاع رسانی دولت غزه در آخرین آمار خود اعلام کرد که شمار شهدای تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه به بیش از ۱۳هزار نفر از جمله ۵ هزار و ۵۰۰ کودک و ۳ هزار و ۵۰۰ زن رسیده و ۶ هزار نفر نیز مفقود شدند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha