کد خبر 226614
۲۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۹

ترکش‌های باخت به استقلال: موقعیت شغلی خمز به خطر افتاد

ترکش‌های باخت به استقلال: موقعیت شغلی خمز به خطر افتاد

با توجه به نتایج اخیر تیم فوتبال تراکتور قرار است مسئولان این باشگاه به زودی جلسه‌ای مهم برای بررسی شرایط تیم و سرمربی برگزار کنند.

به گزارش گروه ورزشی حیات؛ شکست تراکتور مقابل هر سه تیم مدعی استقلال،‌ سپاهان و پرسپولیس و نتایج سینوسی این تیم در هفته‌های اخیر، سرخپوشان تبریزی را به طور کامل از قامت یک تیم مدعی دور کرده است. اتفاقی که پس از شکست روز گذشته مقابل استقلال، صدای هواداران تبریزی را هم درآورد و اعتراض پُرشورها به نتایج تیم‌شان به گوش رسید.

برخلاف خریدهای پُرتعداد و پُر سر و صدای باشگاه تراکتور در فصل نقل‌وانتقالات، پاکو خمس ظاهراً رضایت چندانی از عملکرد بازیکنانش ندارد و بارها این موضوع را در نشست‌های خبری خود عنوان کرده است. اتفاقی که پس از شکست این تیم مقابل ذوب‌آهن نیز رخ داد و باعث ناراحتی شدید بازیکنان تراکتور از اظهارات سرمربی تیم‌شان شد.

بازیکنان تراکتور معتقدند خمس آشنایی زیادی با فیزیک بدنی بازیکنان ایرانی ندارد تمرینات بسیار سنگینی را در طول هفته و روز قبل از بازی تدارک می‌بیند و همین موضوع باعث افت بدنی آنها شده است.

نتایج ضعیف و کمتر از انتظار تراکتور در هفته‌های اخیر و همچنین اظهارات بعضاً تند این مربی علیه خریدهای تراکتور باعث شده در روزهای آینده جلسه‌ مهمی برگزار شود. شنیده می‌شود قرار است در چند روز آینده و پس از بازگشت محمدرضا زنوزی از ترکیه،‌ جلسه مهمی در باشگاه تراکتور برگزار و درباره خمس تصمیم‌گیری شود.

هرچند مدیران باشگاه تراکتور پس از شکست مقابل استقلال از ادامه کار خمس در تبریز سخن گفتند اما امکان دارد در جلسه تصمیم دیگری گرفته یا حداقل اولتیماتومی جدی به سرمربی اسپانیایی تراکتور داده شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha