کد خبر 226362
۲۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۴

مدیران فراری یک شرکت فعال در حوزه پتروشیمی دستگیر شدند

مدیران فراری یک شرکت فعال در حوزه پتروشیمی دستگیر شدند

رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف ۲۲ میلیون دلاری عدم ایفای تعهد ارزی خبر داد و گفت: کارشناسان میزان تعهد ارزی را بیش از ۱۱ هزارمیلیارد ریال برآورد کرده‌اند؛ مدیران فراری دستگیر شدند.

به گزارش گروه اجتماعی حیات، سرهنگ مهدی افشاری رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ اظهار کرد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی، مامورین این پلیس موفق به دستگیری متعهدین ارزی در محدوده خیابان ولیعصر شدند.

وی افزود: در پی اقدامات فنی و اطلاعاتی پیش‌دستانه و  شکایت تعدادی از صرافان و بانک مرکزی مبنی بر عدم ایفای تعهد ارزی توسط مدیران شرکتی فعال در زمینه پتروشیمی که ۲۲ میلیون دلار ارز جهت واردات مواد شیمیایی دریافت و به تعهدات ارزی و عدم فروش ارز حاصل از صادرات عمل نکرده و متواری شده‌اند لذا کارآگاهان این پلیس مبادرت به شناسایی و دستگیری متهمین کردند.

 بهرامی گفت: میزان تعهد ارزی این افراد به میزان ۲۲ میلیون دلار بوده که پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و پس از انجام تحقیقات، متهمین ضمن اعتراف به بزه ارتکابی به مرجع قضائی معرفی شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی ارز مورد تعهد را بیش از ۱۱ هزار میلیارد ریال اعلام کرده‌اند، از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه موارد مشابه با این پلیس به شماره‌های ۰۲۱۶۶۷۴۷۳۴۳ یا ۰۹۹۹۹۸۷۱۳۹۲ تماس بگیرند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha