کد خبر 225443
۱۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۷

۸۸ دانش آموز دختر آبیکی راهی سرزمین نور شدند

۸۸ دانش آموز دختر آبیکی راهی سرزمین نور شدند

فرمانده سپاه ناحیه امام صادق علیه‌ السلام شهرستان آبیک از اعزام ۸۸ دانش آموز دختر به سرزمین نور خبر داد و گفت: طبق برنامه‌ریزی های انجام شده اعزام ۸۰۰ نفر از مردم شهرستان آبیک در قالب دانش آموز، محلات و جامعه زنان در دستور کار قرار دارد که در زمان‌های مختلف اجرایی می شود.

سرهنگ مهدی علی زمانی صبح امروز در جریان بدرقه زائران اردوی معنوی راهیان نور دانش آموزان دختر شهرستان آبیک در گفت وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: اعزام ۸۰۰ نفر از شهرستان آبیک در قالب دانش آموزان، محلات و جامعه زنان به مناطق عملیاتی جنوب در دستور کار قرار دارد و جلسات آن در فرمانداری برگزار شده و پشتیبانی‌های لازم توسط ادارات انجام شده و طبق برنامه‌ریزی های مختلف، اعزام مردم شهرستان آبیک به سرزمین نور صورت می گیرد.

وی از اعزام ۸۸ دانش آموز دختر به مناطق عملیاتی جنوب خبر داد و افزود: در بهمن ماه هم دانش آموزان پسر به سرزمین نور اعزام می شوند و بعد از برگزاری انتخابات هم، اعزام قشر محلات و جامعه زنان اجرایی می شود.

فرمانده سپاه ناحیه امام صادق علیه‌ السلام شهرستان آبیک اردوی راهیان نور را بزرگترین عملیات فرهنگی ذکر و خاطرنشان کرد: حضور در مناطق عملیاتی سبب تحول و ایجاد آرامش و تقویت معنوی انسان می شود چرا که شهدا زنده هستند و خون پاک و ارواح مطهر شهدا تاثیرگذار هستند.

علی زمانی بیان کرد: دانش آموزان دختر از مناطق مختلف عملیاتی جنوب بازدید می کنند و برنامه‌های کیفی هم برای آنان در نظر گرفته شده که به اجرا در می آید.

وی افزود: دانش آموزانی بوده اند که با حضور در سرزمین نور کاملا متحول شده اند و کرامات شهدا نصیب حال آنان شده است.

گفتنی است، در مراسم بدرقه دانش آموزان دختر علاوه بر سرهنگ علی زمانی فرمانده سپاه ناحیه امام صادق علیه‌ السلام شهرستان آبیک، مددخانی فرماندار شهرستان آبیک، ملک پور مدیر آموزش و پرورش شهرستان آبیک و پدر معزز شهید دانش آموز بهمن بیگ زاده و ... حضور داشتند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha