کد خبر 225412
۱۴ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۴

آغاز ثبت نام ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری

آغاز ثبت نام ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری

رئیس ستاد انتخابات کشور از ثبت نام از داوطلبان کاندیداتوری مجلس خبرگان در فرمانداری قم، وزارت کشور و فرمانداری‌های سراسر کشور خبر داد.

به گزارش گروه سیاسی حیات؛ سیدمحمد تقی شاهچراغی با حضور در محل ستاد انتخابات کشور با بیان این‌که «از دقایقی پیش ثبت نام ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری آغاز شد»، اظهار کرد: ثبت نام این انتخابات به مدت هفت روز از ساعت ۸ تا ۱۸  ادامه دارد. ساعت ۱۸ روز بیستم آبان ثبت نام به پایان می‌رسد.

وی افزود: از داوطلبان کاندیداتوری ششمین دوره مجلس خبرگان حضوری است. ثبت نام در فرمانداری قم و وزارت کشور و همچنین فرمانداری های سراسر کشور انجام می شود. هم خود داوطلبان و هم نمایندگانی که مکتوب معرفی شده باشند می‌توانند برای ثبت نام اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: در فرمانداری قم و ستاد انتخابات کشور وزارت کشور ثبت نام از داوطلبان کاندیداتوری ششمین دوره مجلس خبرگان از سراسر کشور انجام می‌شود.

رئیس ستاد انتخابت کشور خاطرنشان کرد: داوطلبان باید در زمان ثبت نام فرم مخصوصی که شامل اطلاعات شخصی مثل سوابق علمی، فعالیت اجتماعی فرهنگی و سیاسی است را پر کنند. اصل شناسنامه، کارت ملی و دو قطعه عکس هم نیاز است.

* سن داوطلبان مجلس خبرگان رهبری به هنگام ثبت نام باید حداقل ۴۰ سال تمام باشد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha