کد خبر 220696
۱۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۲

سرلشکر باقری:

حل مشکل مسکن کارکنان نیروها در اولویت فرماندهان باشد

حل مشکل مسکن کارکنان نیروها در اولویت فرماندهان باشد

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: با حمایت‌های دولت محترم، رفع مشکل مسکن کارکنان باید در اولویت همه فرماندهان باشد.

به گزارش گروه سیاسی حیات؛ سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در چهارمین جلسه شورای عالی مسکن نیروهای مسلح به میزبانی ارتش، ضمن تبریک پیروزی‌های چشمگیر مقاومت اسلامی در برابر صهیونیست‌های متجاوز اظهار داشت: با توجه به تاکیدات فرماندهی معظم کل قوا در حوزه تامین مسکن، امیدواریم روند تامین مسکن در سطح کشور با سرعت و رعایت تمام ضوابط به طور جدی دنبال شود.

وی با اشاره به توافقات مختلف برای تامین مسکن در نیروهای مسلح گفت: با توجه به سختی کار در نیروهای مسلح و دوری کارکنان از خانواده‌ها به جهت انجام ماموریت در مناطق مختلف، همواره مسئله مسکن یکی از دغدغه‌ها در مجموعه نیروهای مسلح است و همه فرماندهان باید حل مسئله مسکن کارکنان را در اولویت کار خود قرار دهند.

سرلشکر محمد باقری ادامه داد: امیدواریم با روندی که آغاز شده و با همکاری دولتمردان در نهادهای مختلف، مسکن کارکنان در تمامی سازمان‌های نیروهای مسلح تأمین شود و تعهد ساخت ۵۰۰ هزار واحدی در سطح نیروهای مسلح با سرعت بهتری پیش برود.

وی افزود: کارکنان نیروهای مسلح باید کمترین دغدغه را داشته باشند تا بتوانند در امر دفاع از کشور و تامین امنیت به فعالیت خود بپردازند. همه مسئولان در سطح نیروهای مسلح و کشور باید با اهتمام جدی در زمینه مرتفع شدن دغدغه مسکن تلاش کنند تا همه کارکنان بویژه کارکنانی که در نقاط صفر مرزی و در دورافتاده‌ترین مناطق مشغول حفاظت و حراست از کشور هستند، دغدغه در این خصوص نداشته باشند.

در پایان این جلسه با دستور سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری، رئیس ستادکل نیروهای مسلح آیین کلنگ‌زنی پروژه‌های ساخت مسکن و واگذاری واحدهای مسکونی آماده شده در سطح نیروهای مسلح کشور به‌صورت دورسخنی برگزار شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha