کد خبر 220673
۱۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۸

بیانیه «شانا» به مناسبت عملیات طوفان‌الاقصی:

سربازان «حاج‌قاسم» برای جراحی غده سرطانی صهیونیسم اراده پولادین دارند

سربازان «حاج‌قاسم» برای جراحی غده سرطانی صهیونیسم اراده پولادین دارند

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای تاکید کرد: نیروهای مقاومت این حقیقت را به رخ جهانیان کشاندند که فرزندان روح‌الله و سربازان حاج‌قاسم برای جراحی غده سرطانی صهیونیسم از پیکره جهان اسلام، عزم و اراده‌ای پولادین را در دل‌هاشان پرورش داده‌اند

به گزارش گروه سیاسی حیات؛ در پی عملیات گسترده ضد صهیونیستی گروه‌های مقاومت فلسطینی با عنوان «طوفان‌الاقصی»، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی(شانا) با صدور بیانیه‌ای حمایت خود از رزمندگان مقاومت را اعلام کرد.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

عملیات گسترده زمینی، دریایی و هوایی نیروهای مقاومت فلسطینی علیه مراکز نظامی و شهرک های صهیونیست‌نشین که با عنوان «طوفان الاقصی» نامگذاری شده است، رژیم اشغالگر قدس و حامیانش را در شوک سهمگینی فرو برده است.

این عملیات که با شلیک ۵ هزار موشک، تصرف ۷ شهر و شهرک، به هلاکت‌رسیدن بیش از ۳۰۰ صهیونیست و اسارت صدها تن از غاصبان همراه بوده است، ضمن تحمیل شکست سهمگین اطلاعاتی به رژیم صهیونیستی، توانمندی حیرت‌انگیز نیروهای مقاومت فلسطینی را در طراحی و اجرای عملیات‌های پیچیده اطلاعاتی، الکترونیکی و نظامی به رخ جهانیان کشاند.

طوفان الاقصی که از روز شنبه در لانه‌های عنکبوتی غاصبان قدس شریف وزیدن گرفته است، صحنه‌های خفت‌باری را از شکست و اضمحلال اشغال‌گران به نمایش گذاشته که تا پیش از این، فقط در فیلم‌های هالیوودی دیده شده است. آمار و ارقامی که از تلفات اسرائیلی‌ها مخابره می‌شود، نشان می‌دهد که طوفان مقاومت بزرگ‌ترین فتح ضد صهیونیستی، طی ۸۰ سال گذشته بوده است.

آشفتگی و سردرگمی مقامات تل‌آویو از شکسته‌شدن هیمنه پوشالین این رژیم، این باور را در میان ملت‌های عربی و مسلمان به وجود آورد که پیروزی‌های ارتش اسرائیل در جنگ‌های عربی-اسرائیلی بیش از آنکه نتیجه قدرت استثنایی اسرائیل باشد نتیجه خیانت، اراده‌های ضعیف و دلبستگی‌های دنیوی سران عربی بوده است.

نیروهای مقاومت که برای اولین بار از دفاع به حمله وارد شده‌اند، این حقیقت را به رخ جهانیان کشاندند که فرزندان «روح‌الله» و سربازان «حاج‌قاسم» برای جراحی غده سرطانی صهیونیسم از پیکره جهان اسلام، عزم و اراده‌ای پولادین را در دل‌هاشان پرورش داده‌اند و در این طوفان بنیان‌برافکن افسانه‌های موساد و گنبد آهنین و مرکاواها را به عبرت‌های تاریخ تبدیل خواهند کرد.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی(شانا) ضمن تبریک این فتح خیبرگونه و آرزوی توفیقات و پیروزی‌های بزرگ‌تر برای گروه‌های مقاومت، بر دست و بازوی مجاهدان فلسطینی بوسه می‌زند و به آنان اطمینان می‌دهد که جمهوری اسلامی ایران، فلسطین و فلسطینیان را تنها نخواهد گذاشت و تا فتح و آزادی قدس شریف لحظه‌ای آرام و قرار نخواهیم داشت.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha