کد خبر 220670
۱۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۵

فرمانده سپاه سیستان و بلوچستان: به زودی شاهد آزادی سرزمین‌های اشغالی خواهیم بود

فرمانده سپاه سیستان و بلوچستان: به زودی شاهد آزادی سرزمین‌های اشغالی خواهیم بود

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: عملیات فلسطینیان آغاز حرکت جبهه مقاومت برای نابودی اسرائیل است و ان‌شاءالله به زودی شاهد آزادی سرزمین‌های اشغالی خواهیم بود.

به گزارش گروه استان های حیات؛ سردار احمد شفائی صبح امروز در جمع پاسداران و بسیجیان شهرستان سراوان اظهار داشت: شهید عزیز حاج قاسم سلیمانی در برهه‌ای از زمان با توکل به خداوند متعال و رهبری و هدایت امام خامنه‌ای توانست هویت مردم فلسطین را زنده کند.

فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان افزود: تا حدود 25 سال قبل فلسطینیان اراده‌ای برای مقاومت در برابر اسرائیل نداشتند و مبارزین در آن برهه یا تسلیم شده و یا سلاح را کنار گذاشته بودند.

وی تصریح کرد: تفکر انقلاب اسلامی، تفکر بسیجی، تفکر مقاومت و تفکر ما می‌توانیم آرام آرام به جوانان فلسطینی تزریق و امروز ما شاهد عملیاتی هستیم که جهان مبهوت آن است.

شفائی افزود: امروز چه اتفاقی افتاده است که نوار غزه با وجود محاصره شدید و عدم همراهی کشورهای عربی به چنین موفقیتی رسیده است؟ چه مبنا، تفکر و اعتقادی باعث شد تا مردم فلسطین به چنین موفقیتی بزرگی برسد؟

فرمانده سپاه سلمان تاکید کرد: امروز هر ابزار جدیدی که در غرب و شرق تولید می‌شود در اختیار رژیم صهیونیستی قرار می‌گیرد؛ اما با این وجود شما شاهد هستید که فلسطینیان توانستند با تمام امکانات دشمن، آنان را غافلگیر و شکست مفتضحانه‌ای را به آنان رقم بزنند.

شفائی تصریح کرد: تفکر انقلابی و مقاومت، عامل اصلی موفقیت امروز فلسطینیان است؛ شادمانی امروز مردم فلسطین با وجود شهدایی که تقدیم کردند نشان از روحیه مقاوم و پرانگیزه آنان است.

وی افزود: این وعده الهی است که ما اگر وظیفه خود را انجام دهیم و ثبات قدم داشته باشیم، امر خدا و رسولش را اطاعت کنیم و یاد و خاطره خدا را از ذهن بیرون نبریم پیروز خواهیم شد.

شفائی خاطرنشان کرد: عملیات فلسطینیان آغاز حرکت جبهه مقاومت برای نابودی اسرائیل است و ان‌شاءالله به زودی شاهد آزادی سرزمین‌های اشغالی خواهیم بود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha