کد خبر 220665
۱۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۲

جامعه مدرسین: طوفان‌الاقصی فقط شمه‌ای از قدرت جبهه مقاومت است

جامعه مدرسین: طوفان‌الاقصی فقط شمه‌ای از قدرت جبهه مقاومت است

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور پیامی به دنبال اجرای عملیات طوفان الاقصی تاکید کرد: جوانان سلحشور و مبارزان فلسطینی، خود را برای یک جنگ ترکیبی سخت آماده کنند و بدانند میدان، امروز در تسلط اراده و ایمان آنان است و این مسیر فقط با اتکال به قدرت الهی و استقامت، طی شدنی است.

 به گزارش گروه استان های حیات؛ بیانیه جامعه مدرسین در حمایت از عملیات «طوفان الاقصی» مبارزان فلسطینی به شرح زیر است: 

بسم الله الرحمن الرحیم

غرش تند باد عظیم جبهه مقاومت و عملیات بهت آور و عزت بخش «طوفان الاقصی» رزمندگان فلسطینی، دل‌های آزادگان و مستضعفان جهان را شاد، و خشم و سردرگمی جبهه استکبار را برانگیخت.

آرمان خواهی مستلزم تحمل رنج هاست و امروز این مجاهدت‌ها تحقق آزادی قدس شریف را نزدیکتر خواهد کرد. سلاح مبارزه و میدان، معادلات آینده فلسطین را رقم خواهد زد و مذاکره و عادی سازی رابطه با رژیم کودک کش، راهی باطل و محکوم به شکست است.

طوفان الاقصی فقط شمه‌ای از قدرت جبهه مقاومت است و فلسطینی که مبارزه را از سنگ شروع کرده بود، امروز موشک‌هایش، فرصت پاسخ برای سلاح‌های مدرن اسرائیلی را باقی نگذاشته است. بی‌شک جبهه استکبار با جنگ تبلیغاتی و هجمه‌های سیاسی و دیپلماتیک، تلاش خواهد کرد رژیم گرفتار آشوب و بلوا را از آتش برهاند و این رژیم خونخوار نیز به کشتار دست خواهد زد.

لازم است جوانان سلحشور و مبارزان فلسطینی، خود را برای یک جنگ ترکیبی سخت آماده کنند و بدانند میدان، امروز در تسلط اراده و ایمان آنان است و این مسیر فقط با اتکال به قدرت الهی و استقامت، طی شدنی است.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha