کد خبر 220658
۱۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۴

«پناهم باش» به کتاب و زندگی آمد

«پناهم باش» به کتاب و زندگی آمد

«پناهم باش» کتاب شانزدهمین دوره از پویش کتابخوانی کتاب و زندگی شد. این کتاب روایت‌های مستند از مواجهه با موضوع سقط جنین عمدی بوده و در سه فصل «حسرت‌ها»، «فرصت‌ها» و «استفتائات» این روایت‌ها ارائه شده است.

به گزارش گروه فرهنگی حیات؛ «پناهم باش» کتاب شانزدهمین دوره از پویش کتابخوانی کتاب و زندگی شد. این کتاب روایت‌های مستند از مواجهه با موضوع سقط جنین عمدی بوده و در سه فصل «حسرت‌ها»، «فرصت‌ها» و «استفتائات» این روایت‌ها ارائه شده است.

«پناهم باش» را که به قلم راضیه ترکان و مهناز محمدی نگاشته شده است، مجموعه‌ای از روایت‌های واقعی انسان‌هایی تشکیل داده است که مواجهه‌ای نزدیک با این موضوع داشته‌اند. در خلال روایت زندگی این آدم‌ها دلایل مختلفی که برای سقط عمدی جنین وجود دارد بررسی می‌شود؛ همچون دلایل فرهنگی، اقتصادی، جنسیتی، فرزند ناخواسته، تعداد فرزندان و دلایل پزشکی.

این دوره از پویش کتابخوانی کتاب و زندگی که با همکاری مرکز رسانه‌ای شیرازه و نشر معارف برگزار می‌شود، کار خود را از ۱۶ مهر آغاز کرده است و همراه با سیصدمیلیون ریال جوایز نقدی خواهد بود. علاقه‌مندان برای تهیه کتاب و شرکت در این پویش عدد ۵ را به ۹۰۰۰۹۸۲۵ ارسال کنند یا به سراغ کتابفروشی‌های سراسر کشور بروند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha