کد خبر 220639
۱۶ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۷

چمران: ورزشگاه جدید تهران در کنار نمایشگاه آفتاب ساخته می‌شود

چمران: ورزشگاه جدید تهران در کنار نمایشگاه آفتاب ساخته می‌شود

رییس شورای اسلامی شهر تهران در خصوص آخرین تحولات درباره ساخت ورزشگاه جدید پایتخت گفت: این ورزشگاه قرار است در کنار نمایشگاه شهر آفتاب ساخته شود.

به گزارش گروه استان های حیات؛ مهدی چمران روز یکشنبه در هشتاد و یکمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران در مورد تحولات روز نیز اظهار کرد: خبر فلسطین مهمترین خبر امروز است و امیدواریم طوفان القصی آنچنان باشد که خانه‌های عنکبوتی رژیم اشغالگر قدس و این رژیم کودک کش رها شود.

وی همچنین افزود: امروز، روز کودک است و معاونت اجتماعی برنامه‌ای تنظیم کرده که در آن اشاراتی به حوادث هفته خواهیم داشت و تصویب روز تهران در شورای شهر نیز در قالب طرحی تنظیم شده است.

به گفته چمران، از طریق فرمانداری تهران برای این روز تدارک خوبی دیده شده و اگر این روز در تقویم گنجانده شود، یک موفقیت است.

وی اضافه کرد: روز تهران کمرنگ نشده اما سال‌های بعد از تصویب حرکت‌ها خوبی دیده نشد و ما تلاش می‌کنیم با کمک فرمانداری تهران برای تقویم عمومی کشور این روز ثبت شود.

چمران این را هم گفت که در روز تهران باید مشکلات این شهر هم گفته شود و به راه حل مشکلات با کمک مردم بپردازیم.

وی ادامه داد: افتتاح بزرگراه بروجردی گام مثبتی است اما خرید مترو و اتوبوس برای ما مهم است و ماهی یکبار این موضوع را از معاونان شهردار پیگیری می‌کنیم.

چمران راجع به خرید واگن برای مترو هم گفت که پول واریز و کار ساخت واگن ها آغاز شده است و انتظار داریم حدود ۱۴ ماهه این واگن‌ها تحویل داده شود تا ب توسعه این ناوگان مردم کمتر از خودروی شخصی استفاده کنند.

وی در مورد اظهارات وزیر کشور در مورد تفکیک زباله از مبدا هم گفت: ایشان درست گفتند که تفکیک زباله از مبدا باید انجام شود اما تهران یک شهر کوچک نیست با این وجود ما پیگیر این موضوع هستیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha