کد خبر 218842
۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۵

بازی‌های آسیایی هانگژو؛

پارگی رباط صلیبی پناهی در حین انجام فرم

پارگی رباط صلیبی پناهی در حین انجام فرم

رئیس فدراسیون پزشکی از پارگی رباط صلیبی ملی‌پوش کشورمان در بازی‌های آسیایی خبر داد.

به گزارش گروه ورزشی حیات؛ مینا پناهی امروز در جریان مسابقات تالو و حین اجرای فرم "نان چوان" دچار آسیب دیدگی شد و با توجه به اینکه قادر به ادامه رقابت ها نبود جهت ادامه درمان به بیمارستان اعزام شد.

غلامرضا نوروزی در این خصوص گفت: بلافاصله پس از این موضوع دکتر حاکمی، دکتر سعیدی و خانم اصغری از اعضای تیم پزشکی و فیزیوتراپی فدراسیون پزشکی ورزشی پیگیر شرایط این ورزشکار ملی پوش شدند. در این راستا با توجه به آسیب دیدگی این ورزشکار از ناحیه زانو و اینکه مشکوک به پارگی رباط صلیبی بود، جهت انجام " ام آر آی" و سی تی اسکن" به بیمارستان اعزام شد.

وی افزود: با وجود اینکه در سی تی اسکن خوشبختانه شکستی رویت نشد اما در ام آر آی مشخص شد پارگی نسبی رباط صلیبی قدامی و رباط جانبی رخ داده است.

نوروزی ادامه داد: جهت اقدامات بعدی  این ملی پوش به دهکده بازگشت که به منظور پیشگیری از تشدید آسیب دیدگی برای او ویلچر تهیه شد. در دهکده نیز با ارتوپد مقیم پلی کلینیک مشاوره لازم صورت گرفت و این متخصص نیز بر اساس ام آر آی آسیب دیدگی رباط ها را تایید کرد.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی خاطر نشان کرد: تا زمان بازگشت به تهران مراقبت های دقیق پزشکی و اقدامات نگه دارنده از این ورزشکار به عمل خواهد آمد و در تهران نیز فدراسیون پزشکی ورزشی با همه توان جهت درمان تکمیلی این ورزشکار اقدام خواهد کرد و چنانچه نیاز به جراحی باشد، این مهم توسط بهترین متخصصان همکار فدراسیون پزشکی ورزشی انجام خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha