کد خبر 218106
۳۰ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۹

ایجاد آموزش‌های قرآنی رایگان در دارالقرآن خانه کارگر

ایجاد آموزش‌های قرآنی رایگان در دارالقرآن خانه کارگر

معاون اجرایی دارالقرآن خانه کارگر گفت: کارگران و بازنشستگان برای بهره مندی از دوره‌های آموزشی رایگان تا ۳۱ شهریور فرصت دارند، نام شهر خود را به سامانه ۱۰۰۰۰۱۰۰۱۰۰ پیامک کنند.

به گزارش گروه فرهنگی حیات؛ حسین فلاح خوش مشرب معاون اجرایی دارالقرآن خانه کارگر کشور گفت: کارگران به همراه خانواده‌های خود می‌توانند تا ۳۱ شهریور برای ثبت نام این دوره‌ها، شهر خود را به سامانه ۱۰۰۰۰۱۰۰۱۰۰ پیامک و یا از طریق پایگاه اطلاع رسانی دارالقرآن خانه کارگر به نشانی www.ketabequran.ir اقدام کنند.

وی افزود: پیرو مصوبه شورای آموزش دارالقرآن خانه کارگر ثبت نام دوره‌های آموزش کوتاه مدت علوم قرآنی ویژه کارگران سراسر کشور برای مهر ۱۴۰۲ آغاز شده است تا همه جامعه کارگری بتوانند رایگان از این آموزش‌ها استفاده کنند.

معاون اجرایی دارالقرآن خانه کارگر کشور افزود: دوره‌های آموزشی دارالقرآن خانه کارگر به سه شکل تلفنی، حضوری و مجازی در سراسر کشور برگزار می‌شود.

فلاح گفت: این دوره‌های آموزشی به صورت دوره‌های کوتاه مدت یکماهه و در رشته‌های روخوانی، روانخوانی، تجوید مقدماتی، صوت و لحن، حفظ، ترجمه و مفاهیم، تفسیر و تدبر در قرآن کریم، داستان‌های پیامبران، اندیشه‌های اسلامی، خوشنویسی، فقر اقتصادی از دیدگاه اسلام، توزیع اقتصادی از دیدگاه اسلام، کسب و کار از دیدگاه اسلام، حقوق بشر از دیدگاه اسلام، کنترل خشم از دیدگاه اسلام، صلح از دیدگاه اسلام، جمعیت و فرزندآوری از دیدگاه اسلام، نکات سوره حجرات، قیامت از دیدگاه اسلام، تاریخ تفسیر از دیدگاه اسلام، خلقت حضرت آدم، حجاب از دیدگاه اسلام، مهارت‌های زندگی با محوریت قرآن و مربیگری مهد و پیش دبستانی (دوره قرآنی) به صورت مجازی و حضوری و در بخش آموزش‌های تلفنی در چهار رشته حفظ، روخوانی، مفاهیم و احکام در سراسر کشور برگزار می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha