کد خبر 211733
۱۵ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۳

رئیس پلیس آگاهی استان خبر داد:

دستگیری سارقان زورگیر در تبریز

دستگیری سارقان زورگیر در تبریز

رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی از دستگیری دو سارق زورگیر که با خودروی سواری شخصی با تهدید سلاح سرد، اقدام به سرقت وجه نقد از شهروندان می‌کردند، خبر داد.

به گزارش گروه استان های حیات؛ سرهنگ محمد تقی سلطانی در تشریح این خبر بیان کرد: در پی وصول شکایت یکی از شهروندان که بعد از متوقف کردن خودروی سواری‌اش توسط سارقان، در یکی از خیابان‌های خلوت شهر، اقدام به تهدید با سلاح سرد، ایراد ضرب و جرح و سرقت مبلغ ۳۰ میلیون ریال وجه نقد را به سرقت برده‌اند، رسیدگی به موضوع و دستگیری سارقان در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان با بررسی و پایش اطلاعات موجود در صحنه‌های وقوع جرم و انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی هویت و محل اختفای متهمان را شناسایی و دو نفر از متهمان را در عملیات های جداگانه در مخفیگاهشان در تبریز، توسط پلیس دستگیر و جهت انجام تحقیقات به مقر پلیس آگاهی دلالت دادند.

سرهنگ سلطانی ادامه داد: در تحقیقات انجام شده متهمان به سرقت به عنف، اعتراف و با انجام تحقیقات تکمیلی متهمان جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

 به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس آذربایجان شرقی، با اشاره به شیوه و شگرد سارقان که اقدام به سرقت اموال با ارزش می‌نمایند، خاطرنشان کرد: به منظور تأمین امنیت جانی و مالی خود از نگهداری پول نقد و یا اموال با ارزش خود در خودروهای شخصی خویش خودداری و در صورت مجبور بودن به حمل و نگهداری پول نقد یا اموال باارزش ،آن‌ها را در معرض دید دیگران نگذاشته و یا توجه اطرافیان را جلب ننمایند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha