کد خبر 207702
۱۱ تیر ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۱

رادیو محرم راه‌اندازی می‌شود

رادیو محرم راه‌اندازی می‌شود

رادیو محرم از ابتدای ماه محرم برای هفتمین سال پیاپی فعالیتش را آغاز می‌کند.

به گزارش گروه فرهنگی حیات؛ رادیو محرم از سال ۱۳۹۶ شروع به کار کرده است و هر سال در یک ماه محرم برنامه‌هایی ویژه این ایام را به روی آنتن می‌برد. مسعود کاویانی امسال مدیریت رادیو معارف و همچنین رادیو محرم را عهده‌دار است.

مسعود کاویانی هدف از تأسیس رادیو محرم را اینگونه تشریح کرده بود که مردم نیاز دارند تا به صورت فراگیر و ۲۴ ساعته در ایام محرم عزاداری‌های صحیح و متقن را بشنوند. 

رادیو محرم امسال برای هفتمین سال پیاپی فعالیتش را همزمان با ماه محرم آغاز خواهد کرد.

سید احمدرضا صدر، مدیر روابط عمومی معاونت صدا در خبری اعلام کرده است، علی بخشی‌زاده، معاون صدا طی حکمی مسعود کاویانی را با حفظ سمت به عنوان مدیر رادیو محرم منصوب کرد.

وی در این زمینه توضیح داده است: رادیو محرم از ابتدا تا پایان ماه محرم بر روی موج اف. ام ردیف ۹۵.۵ برای مخاطبان پخش می‌شود. این رادیو همچون سال‌های گذشته برای شنونده‌های سراسر کشور با رویکرد ویژه‌ای روی آنتن می‌رود که به صورت خاص حسینه‌ای را به وسعت تمام ایران با بخش‌های مختلف و متنوع همراه با مداحی‌ها و سخنرانی‌های کوتاه و ایجاد شور حسینی، ایجاد می کند.

صدر با بیان اینکه رادیو محرم بر بستر رادیو فصلی است خاطرنشان کرد: رادیو فصلی فرصتی است تا در زمان‌ها و موقعیت‌های مختلف متناسب با زمان، برنامه‌سازی در حوزه‌های مختلف با رویکردهای گوناگون شکل گیرد.

به گفته مدیر روابط عمومی معاونت صدا، تا ابتدای ماه محرم رادیو تبیین را خواهیم داشت و از ابتدای ماه محرم، رادیو محرم آغاز و تا پایان ماه ادامه خواهد داشت. از آن زمان نیز رادیو اربعین آغاز به کار خواهد کرد تا ابتدای ماه ربیع‌الاول نیز ادامه خواهد داشت.  

در حکم مدیر رادیو محرم آمده است:

«با عنایت به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی در رسانه، به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان مدیر شبکه رادیویی محرم منصوب می شوید.   

اکنون که رادیو محرم در هشتمین منزل خود توانسته به برکت شور حسینی، حسینیه ای به وسعت دل ها در کهکشان رسانه ها پدید آورد؛ انتظار دارم با بهره گیری از ظرفیت های تمامی شبکه های رادیویی به ویژه شبکه معارف در ترویج الگوی صحیح عزاداری، بازشناسی مفاهیم و معارف عاشورا، تبیین و بازخوانی پیام ها و مفاهیم ناب حسینی و انطباق آن با عصر حاضر در قالب مراثی و تولید و پخش برنامه های فاخر کوشا باشید.»

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha