کد خبر 206963
۵ تیر ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۹

استاندار بوشهر:

تسهیلات خودمالکی به ۵.۵ میلیارد ریال افزایش یافت

تسهیلات خودمالکی به ۵.۵ میلیارد ریال افزایش یافت

 استاندار بوشهر گفت: تسهیلات واحدهای خودمالکی به ۵.۵ میلیارد ریال برای هر واحد مسکونی افزایش یافت.

به گزارش گروه استان‌های حیات؛ احمد محمدی زاده دوشنبه ۵ تیر در نشست مسئولان حوزه مسکن استان بوشهر اظهار کرد: سهمیه استان بوشهر در مسکن روستایی در سال جاری ۵ هزار واحد مسکونی است که تاکنون ۴۶۰۰ واحد مسکونی تبدیل به قرارداد شده است.

وی افزود: بانک‌ها در اجرای این طرح و پرداخت تسهیلات ارزان قیمت، نقش خود را به خوبی ایفا کردند و تا پایان تیرماه سال جاری، عملیات اجرایی احداث همه ۵ هزار واحد مسکونی روستایی آغاز می‌شود و با تسریع در کار، امیدواریم در کوتاه‌ترین زمان ممکن به بهره‌برداری برسند.

استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: از دیگر طرح‌های موفقیت‌آمیز حوزه مسکن در استان بوشهر، طرح خودمالکی است که زمین‌ها متعلق به مالکان(مردم) است و با پرداخت تسهیلات ارزان قیمت بانکی، واحدها احداث می‌شود.

محمدی‌زاده تصریح کرد: این واحدها در واقع بهترین نمونه واحدهای مسکونی است که تمام زیرساخت‌ها از قبیل برق و آب و تلفن و گاز و سایر دسترسی‌ها را دارند و با ساخت و تکمیل واحدها، می‌توانند ساکن شوند.

وی یادآور شد: میزان تسهیلات مسکن در واحدهای خودمالکی از ۳۵۰ میلیون تومان برای هر واحد مسکونی به ۵۵۰ میلیون تومان افزایش یافته که فرصت خوبی برای ساخت مسکن است.

استاندار بوشهر بیان کرد: دولت سیزدهم عزم جدی در راستای تامین مسکن مردم دارد و شاهد تحولی بزرگ در این عرصه در سراسر کشور هستیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha