کد خبر 203919
۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۲

منصوری خبر داد

تامین هزار میلیارد تومان برای تکمیل بیمارستان شهید سلیمانی فردیس

تامین هزار میلیارد تومان برای تکمیل بیمارستان شهید سلیمانی فردیس

معاون اجرایی رییس جمهور گفت: بیمارستان شهید سلیمانی پس از ۱۲ سال انتظار مردم، با پیگیری های مجدانه و اعتبارات ویژه دولتی در سفر رئیس جمهور محترم به استان البرز اکنون در حال ارائه خدمت به مردم است.

به گزارش گروه سیاسی حیات؛ محسن منصوری در حاشیه بازدید از بیمارستان شهید سلیمانی شهرستان فردیس، با اشاره به اینکه این مرکز درمانی مصداق کامل جهاد است، گفت: این بیمارستان پس از ۱۲ سال، ظرف یک‌سال گذشته ۵۰ درصد پیشرفت داشته است.

وی با بیان اینکه طول عمر کلنگ زنی بیمارستان طی چند سال اخیر به کمتر از ۵۰ درصد بود، اضافه کرد: طی این یک سال گذشته هزار میلیارد تومان برای تکمیل و تجهیز این بیمارستان هزینه شده است.

معاون رئیس‌جمهور با تاکید بر اینکه روند بیمار گیری در این مرکز آغاز شده است، اظهار کرد: به نظر می‌رسد این بیمارستان  هیچ مشکلی نداشته باشد.

منصوری در بخش دیگری به وضعیت جمعیتی شهرستان فردیس اشاره کرد و ادامه داد: جمعیت برخی از استان‌های کشور به اندازه شهرستان فردیس است و این امر بیانگر اهمیت شهر فردیس و لزوم رسیدگی به مطالبات شهروندان می‌باشد.

معاون اجرایی رییس جمهور تصریح کرد: این شهرستان با این جمعیت فاقد هرگونه زیرساخت درمانی بوده است اما امروز شاهدیم در دولت مردمی سیزدهم با تلاش استاندار البرز و دیگر مدیران در این مسیر قدم محکمی برداشته شد.

وی در پایان اضافه کرد: در آینده نزدیک پروژه بیمارستان دولتی فردیس به صورت کامل و با حضور مقامات ملی به بهره برداری خواهد رسید.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha