کد خبر 203363
۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۴

فرمانده نیروی دریایی ارتش:

نیروی دریایی راهبردی ارتش امروز متفاوت از قبل در صحنه حضور دارد

نیروی دریایی راهبردی ارتش امروز متفاوت از قبل در صحنه حضور دارد

امیر دریادار ایرانی گفت: امروز نیروی دریایی راهبردی ارتش متفاوت از قبل در صحنه حضور دارد و اقدامات را در عرصه جهانی به انجام خواهد رساند.

به گزارش گروه سیاسی حیات، امیر دریادار شهرام ایرانی در پیش خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران اظهار داشت: امروز اقتدار ایران به برکت تلاش و زحمات شهدای عزیز کماکان ادامه دارد.

وی با تبریک به مناسبت دهه کرامت تصریح کرد: امروز همگی زیر پرچم ولایت گام‌برمی داریم و امید است نوع فعالیت ما به گونه‌ای باشد شرمنده شهدا نباشیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه به نمایندگی از طرف خود وهمرزمانم از همه محبت‌های مردم در طول این چند روز پس از بازگشت غرورآفرین ناوگروه ۸۶ به کشور کمال تشکر را دارم، عنوان کرد: امیدوارم همیشه همرزمان من را دعا کنید و همواره همینگونه به دشمن سیلی بزنیم و پرچم ایران عزیز را به اهتزاز درآوریم.

دریادار ایرانی خاطر نشان کرد: امروز نیروی دریایی راهبردی ارتش متفاوت از قبل در صحنه حضور دارد و اقدامات را در عرصه جهانی به انجام خواهد رساند.

وی ادامه داد: همرزمانم در مقطعی تاریخ آفرینی کردند که واجب بود این افتخار را به ارمغان آورند و در تاریخ ثبت کنند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش تاکید کرد: امروز دشمن نمی‌داند که سوخت ناوشکن ایران چگونه تامین‌می شود و انشاالله در ابهامات خود به درک واصل خواهند شد.

دریادار ایرانی با اشاره به اینکه دشمن باید سر تعظیم در برابر مولای ما و مردم ما و نظام ما فرود آورد و بداند مردم قهرمان ایران تمام توجه و تاکیدشان بر افتخار آفرینی است، بیان داشت: مردم ایران در برابر مثلث شوم دشمن شامل تحریم، توطئه و تهدید یک قدم عقب نشینی نکردند.

وی خطاب به مردم ایران اظهار داشت: پیام اقتدار شما را به همه کشورها مخابره و دستورات شما را که باید به همه ملت‌ها احترام گذاشت به همه ابلاغ کردیم.  

فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه در هرکجای جهان نیاز باشد حضور پیدا خواهیم کرد، تصریح کرد: دشمن بداند مردم ما انزوا را نخواهد پذیرفت و انزوا گریز و تحریم ناپذیر هستند.  

دریادار ایرانی با اشاره به اینکه ایستادگی‌مردم درسی برای ما بود، یادآورشد: آنچه که از فتح خرمشهر آموختیم در این فتح بزرگ مجدد به همه جهان یادآوری کردیم.

وی اضافه کرد: این افتخار بزرگ را به جهان اسلام و مردم منطقه هدیه کردیم که بدانند این پرچم ولایت و نبوت به دست مردم ایران به اهتزاز درآمده و در همه پهنه‌های جهانی به نمایش گذاشته می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha