کد خبر 203335
۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۷

پسکوف:

عملیات ویژه در اوکراین کاملا موجه است و باید به اهدافش برسد

عملیات ویژه در اوکراین کاملا موجه است و باید به اهدافش برسد

سخنگوی ریاست جمهوری روسیه امروز پنجشنبه در مصاحبه با برنامه "مسکو. کرملین. پوتین" گفت: «ادعاهای کی‌یف مبنی بر اینکه "پوتین هدف شماره یک است" تروریستی است، بنابراین عملیات ویژه نظامی بیش از حد موجه است.»

به گزارش گروه بین الملل حیات؛ دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین در پاسخ به سوالی درباره ادعای اوکراین مبنی بر اینکه ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه هدف شماره یک کی‌یف بوده است، گفت: رژیم تروریستی از طرح‌های تروریستی خودش صحبت می‌کند.

پسکوف در پاسخ به سوالات یک روزنامه‌نگار به نام پاول زاروبین گفت: «عملیات نظامی ویژه بیش از حد موجه است. بیش از حد ضروری است و باید با دستیابی به اهداف خود تکمیل شود.»
 

سخنگوی کرملین تاکید کرد که امنیت رئیس جمهوری روسیه به طور قابل اعتمادی تضمین شده است. او گفت: «باور کنید، سرویس‌های امنیتی ما کار خودشان را می‌دانند و می‌دانند که چه می‌کنند.»

پیشتر وادیم اسکیبیتسکی، معاون اداره اصلی اطلاعات (GUR) در وزارت دفاع اوکراین در مصاحبه‌ای در ۲۴ مه با نشریه آلمانی دی‌ولت، وجود فهرستی از روس‌هایی را که کی‌یف قصد داشت آنها را به طور فیزیکی حذف کند، تصدیق کرد. او گفت که هدف شماره یک سازمان مذکور پوتین است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha