کد خبر 202729
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۵

صحن علنی مجلس شورای اسلامی؛

بهارستان نشینان بازگشت ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش را تبریک گفتند/ محمد باقر قالیباف به نماینده مردم بروجرد تسلیت گفت

بهارستان نشینان بازگشت ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش را تبریک گفتند/ محمد باقر قالیباف به نماینده مردم بروجرد تسلیت گفت

تعدادی از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی بازگشت غرورآفرین ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش به کشور را تبریک گفتند، همچنین رئیس قوه مقننه درگذشت والده عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد را تسلیت گفت.

به گزارش خبرنگار سیاسی حیات؛ محمد باقر قالیباف در صحن علنی مجلس درگذشت والده عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد که والده شهیدان محمدابراهیم و محمد گودرزی است را تسلیت گفت و برای آن مرحومه طلب مغفرت و برای بازماندگان صبر و اجر از درگاه خداوند متعال مسئلت داشت.

تعدادی از نمایندگان مردم امروز یکشنبه 31 اردیبهشت در صحن علنی مجلس شورای اسلامی نسبت به بازگشت غرورآفرین ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران واکنش نشان دادند و در ضمن برخی از نمایندگان در صفحات شخصی خود در توئیتر دلاوری دریادلان را تبریک گفتند.

فرهاد طهماسبی نماینده نی ریز:

«بازگشت عزتمندانه ناوگروه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را خدمت همه دریادلان غیور و مردم عزیز کشورمان تبریک عرض مینمایم »

بهروز محبّی نجم آبادی نماینده سبزوار:

«بسم الله الرّحمن الرّحیم

انا فتحنالک فتحا مبینا

ورود افتخار آفرین دلاور مردان ناو گروه ۸۶ نیروی دریائی ارتش جمهوری اسلامی ایران به آب‌های سرزمینی، بعد از دریانوردی بزرگ و فتح آبراههای جهان که نشان ابرقدرتی ایران سرفراز است را به ملت بزرگ ایران تبریک می گویم.

نیروی دریایی سرفراز»

حسین حسین‌زاده، نماینده لارستان:

«دریادلان ارتشی مدال افتخارآمیز دیگری بر سینه ایرانیان نصب کردند. چرخیدن ناوهای ایرانی با پیام صلح و دوستی به دور دنیا، توقف در بندرگاه‌های مهم و عبور از مناطق سخت و راهبردی، نمایش قدرت نظامی ایران اسلامی به جهانیان بود.»

به گزارش ایسنا، ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ملقب به ناوگروه ۳۶۰ متشکل از ناوشکن تمام ایرانی دنا و ناوبندر مکران اعزامی به دور دنیا، پس از ۸ ماه صبح شنبه (۳۰ اردیبهشت ماه) با استقبال امیر دریادار شهرام ایرانی، فرمانده نیروی دریایی ارتش و خانواده های دریانوردان در منطقه یکم دریایی نداجا در بندرعباس پهلو گرفت.

ارسال پیام صلح و دوستی به همه کشورها و اعلام آمادگی برای مراودات چندجانبه با کشورهای مختلف از جمله اهداف حضور ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران اعلام شده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha