کد خبر 202616
۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۹

رئیس سازمان بورس:

اعتمادسازی در بازار سرمایه یکی از مباحث مهم است

اعتمادسازی در بازار سرمایه یکی از مباحث مهم است

عشقی گفت: یکی از مسائل مهم در بازار سرمایه بحث اعتمادسازی است، به طور مثال در این مدت اقدامات گوناگونی توسط دولت، سازمان بورس و نهادهای مالی در حوزه ابزارها و صندوق‌ها داشتیم.

به گزارش گروه اقتصادی حیات؛ مجید عشقی در همایش گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی گفت: مختصات جنگ ترکیبی امروز با جنگ تحمیلی فرق می‌کند، اما تا حدودی به همان سبک باقی مانده است. مسئولان روابط عمومی در خط مقدم این جنگ قرار گرفته‌اند.

او می گوید:‌ در حوزه اقتصاد با مسائل مهمی از جمله اعتمادسازی بین فعالان و نحوه ارائه و گفتمان‌سازی در حوزه فضای اقتصادی مواجه هستیم. یکی از مسائل مهم در بازار سرمایه بحث اعتمادسازی است، به طور مثال در این مدت اقدامات گوناگونی توسط دولت، سازمان بورس و نهادهای مالی در حوزه ابزارها و صندوق‌ها داشتیم، اما متاسفانه به سبب برخی بازنمایی‌های اشتباه، اقدامات به حاشیه برده شد؛ بنابراین در حوزه اقدامات صورت گرفته نیازمند روایت‌سازی‌هایی واقعی و مناسب هستیم.

به گفته عشقی‏‏، یکی از مسائلی که سال گذشته توانستیم به واسطه برخی رسانه‌ها و روابط‌عمومی‌های تابع وزارت اقتصاد آن را تا حدودی رفع کنیم، بحث قطعی برق صنایع بود. متاسفانه در سال ۱۴۰۰ قطعی برق، صنایع بسیاری را تحت شعاع قرار داد، اما سال ۱۴۰۱ این بحث با کمک رسانه‌ها و روابط عمومی‌ها رفع شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha