کد خبر 201944
۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۳

عامل قتل ۲ مرد جوان در مشهد تسلیم پلیس شد

عامل قتل ۲ مرد جوان در مشهد تسلیم پلیس شد

فرمانده انتظامی مشهد گفت: عامل قتل ۲ مرد جوان در مشهد، کمتر از گذشت پنج ساعت از جنایت خود را به پلیس تسلیم کرد.

به گزارش گروه اجتماعی حیات؛ سرهنگ احمد نگهبان اظهار کرد: این حادثه درگیری منجر به جرح و قتل ساعت ۲۲:۴۰ روز بیست و دوم اردیبهشت ماه در گاراژ خودرو (خودروگاه)، در محدوده خیابان فداییان اسلام مشهد رخ داد که بلافاصله مأموران انتظامی برای بررسی موضوع در محل حضور یافتند.

فرمانده انتظامی مشهد بیان کرد: در این نزاع دسته جمعی سه جوان ۲۵ و ۳۲ و ۲۲ ساله مجروح و پس از انتقال به بیمارستان امدادی مشهد، با توجه به شدت جراحات وارده ۲ نفر فوت کردند.

وی اظهار کرد: قاتل و همدستش که پسرخاله هستند، نیز از صحنه جرم متواری شده بودند.

نگهبان افزود: همدست متهم توسط کارآگاهان پلیس آگاهی دستگیر شد و ضارب اصلی که عرصه را بر خود تنگ دیده بود، حوالی ساعت ۳:۲۳ بامداد امروز خود را تسلیم مأموران کلانتری سیدی مشهد کرد.

فرمانده انتظامی مشهد خاطرنشان کرد: متهم ۲۷ ساله که به جرم نزاع منجر به جرح تحت تعقیب مقامات قضایی قرار دارد، مدعی شد مقتولان هم محلی آنها بودند و در پی اختلافات قبلی محل کارش را در داخل یک کارواش گاراژی در محدوده خیابان فداییان اسلام پیدا کردند و پس از مشاجره لفظی درگیری فیزیکی با ضربه چاقو آنها را مجروح کرده بود.

وی افزود: چاقوی ۳۰ سانتی متری به عنوان ابزار قتل کشف شد و تحقیقات برای روشن شدن تمامی زوایای این جنایت توسط کارآگاهان پلیس آگاهی ادامه دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha