کد خبر 201875
۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۶

"حماد"‌ پسر مولوی قلندرزهی بر اثر بازی با اسلحه جنگی کشته شد

"حماد"‌ پسر مولوی قلندرزهی بر اثر بازی با اسلحه جنگی کشته شد

در حالی که برخی رسانه‌های معاند سعی کردند فوت حماد فرزند مولوی قلندرزهی امام جمعه خاش را قتل القا کنند، کانال اطلاع‌رسانی مولوی امام جمعه با انتشار متنی این ادعا را تکذیب و اعلام کرد پسرش بر اثر بازی با اسلحه جنگی فوت کرده است.

به گزارش گروه استان های حیات؛ در پی کشته شدن فرزند مولوی عثمان قلندرزهی امام جمعه اهل‌سنت یکی از مساجد اهل‌سنت در شهرستان خاش استان سیستان و بلوچستان، رسانه‌های معاند روز گذشته موجی از انتشار اخبار در راستای نسبت دادن این حادثه به نظام را در دستور کار قرار دادند؛ اما اصل ماجرا چه بوده است؟

در همین رابطه پایگاه اطلاع‌رسانی محمد عثمان قلندرزهی امام جماعت مسجد اهل‌سنت خاش با انتشار پیامی ضمن رد شایعات مطرح‌شده، ادعای شبکه‌های بیگانه را مبنی بر قتل فرزند مولوی قلندرزهی تکذیب کرد.

در متن این پیام آمده است: با توجه به نشر شایعاتی دروغین در فضای مجازی در مورد قتل فرزند شیخ القرآن به‌وسیله افرادی مجهول، به اطلاع هموطنان عزیز می‌رساند حماد در حین بازی با اسلحه جنگی دچار حادثه شده است و اشتباهی و سهواً در منطقه سرتلاب با شلیک گلوله جنگی به دست خویش مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد و فوت می‌نماید.

شمس‌آبادی دادستان مرکز استان سیستان و بلوچستان در رابطه با این موضوع اظهار کرد: فرزند 16ساله مولوی محمد عثمان قلندرزهی به‌وسیله اسلحه‌ای که در منزل آن‌ها بوده است فوت کرده است.

وی افزود: فرزند مولوی محمد عثمان قلندرزهی در حال بازی با اسلحه بود که به‌علت شلیک ناگهانی اسلحه فوت می‌کند.

دادستان مرکز استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: در رابطه با این موضوع هیچ شکایتی از طرف خانواده متوفی اعلام نشده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha