کد خبر 201868
۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۳

آرای انضباطی فوتبال اعلام شد

آرای انضباطی فوتبال اعلام شد

کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های فوتبال لیگ برتر و دسته اول صادر کرد.

به گزارش گروه ورزشی حیات؛ سایت رسمی فدراسیون نوشت:

* دیدار تیم های مس رفسنجان و مس کرمان در هفته 27 رقابتهای لیگ برتر برگزار شد که باشگاه مس رفسنجان به دلیل داشتن 5 بازیکن اخطاری باید 200 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

همچنین باشگاه مس کرمان نیز به دلیل توهین تماشاگران منتسب به بازیکنان حریف باید 510 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

*دیدار تیم های چوکا تالش و شمس آذر قزوین برگزار و نیمه تمام ماند. بر همین اساس با اعلام کمیته انضباطی  از سوی جهانگیر عسگری، سرمربی تیم چوکا تالش تخلفاتی مبنی بر رفتار غیرورزشی و بدرفتاری که منجر به اخراجش شد رخ داد. وی به 4 جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 300 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

حمید عسگری، هوادار منتسب به تیم چوکا تالش به دلیل ورود به زمین مسابقه و ایراد ضربه بدنی عمدی به داور مسابقه و تکرار تخلفات با توجه به مسابقه 16 فروردین ماه برابر سایپا، به یکسال محرومیت از ورود به محل برگزاری مسابقات تیم مربوطه با احتساب محرومیت ناشی از دستور موقت با صدور این رای از دستو موقت صادره رفع اثر می شود. این رای قابل تجدید نظر است.

تیم چوکا تالش به دلیل ورود هوادار تیم به زمین بازی، پرتاب بطری آب زمین از سوی تماشاگران منتسب و مسئول شناخته شدن در نیمه تمام ماندن مسابقه به دلیل عدم وجود امنیت در ورزشگاه، به دو جلسه محرومیت از بازی در ورزشگاه خانگی و بازی در ورزشگاهی داخل استان گیلان به تشخیص سازمان لیگ و بازنده اعلام شدن با نتیجه سه بر صفر در این مسابقه و پرداخت

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha