کد خبر 200401
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۹

سردار رحیمی:

پلیس خود را حامی و پشتیبان کارگران می داند

پلیس خود را حامی و پشتیبان کارگران می داند

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا گفت: امروز پلیس خود را حامی و پشتیبان کارگران عزیز می‌داند و با همه توان از آنان حمایت و جانبداری خواهد کرد و با تأمین امنیت و آرامش آنان فضای امنی را برای کارگران عزیز فراهم خواهد کرد.

به گزارش گروه اجتماعی حیات، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا با تبریک روز جهانی کارگر و با اشاره به اینکه امروز کارگران در رونق و شکوفایی اقتصادی سهم بسزایی دارند، اظهار داشت: در اسلام به مسئله کار و کارگر بسیار تاکید و توجه شده است و کارگران در دین مبین اسلام از شأن و جایگاه و منزلت بالایی برخوردار هستند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا با تاکید بر اینکه چرخ‌های اقتصاد هر کشوری را کارگران به چرخش در می‌آورند و کارگران در اقتصاد و شکوفایی آن نقش بی بدیلی دارند، عنوان کرد: کارگران مهم‌ترین عناصر پیشرفت هر کشوری محسوب می‌شوند که کار و تلاش و همت آنان ستودنی و با ارزش است.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه مأموریت اصلی پلیس امنیت اقتصادی برخورد و مقابله جدی با مفاسد و جرایم اقتصادی است، گفت: امروز بیش از هر زمان دیگری کشور ما نیازمند شکوفایی و خودکفایی در زمینه‌های مختلف اقتصادی است و باید تلاش کنیم که در این زمینه همه سهم و قدر خود را ایفا کنیم.

سردار رحیمی افزود: پلیس امنیت اقتصادی با مقابله جدی با مجرمان و مفسدان اقتصادی، قاچاقچیان، زمین خواران و … اجازه نخواهد داد که این مجرمان با اقدامات مجرمانه خود زحمات و تلاش‌های کارگران را نقش بر آب کنند.

وی افزود: امروز پلیس خود را حامی و پشتیبان کارگران عزیز می‌داند و با همه توان از آنان حمایت و جانبداری خواهد کرد و با تأمین امنیت و آرامش آنان فضای امنی را برای کارگران عزیز فراهم خواهد کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha