کد خبر 165857
۱۵ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۶

نظام پرستاری قم:

صدور حکم کیفری برای یک پرستار بابت رعایت نکردن حجاب کذب است

 صدور حکم کیفری برای یک پرستار بابت رعایت نکردن حجاب کذب است

هیات مدیره نظام پرستاری قم با صدور بیانیه‌ای، صدور حکم کیفری بابت رعایت نکردن حجاب توسط یک پرستار در شهر قم را تکذیب کرد.

به گزارش گروه اجتماعی حیات؛ به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، دربخشی از این بیانیه با اشاره به این‌که کذب بودن این‌گونه شایعه‌ها دیگر برای همه مردم مسجل و شیوه فوق نخ‌نما شده‌، آورده‌است:دشمن با این شایعه، شغل شریف و حرفه مقدس پرستاری و هم‌جواران کریمه اهل‌بیت حضرت فاطمه معصومه (س) در شهر مقدس قم و حرم اهل‌بیت(ع) را نشانه گرفته‌است.
بیانیه حاکیست:‌ اعضای هیات مدیره نظام پرستاری درقم، ضمن تکذیب وجود چنین شخصی در جامعه پرستاری استان و صدور چنین حکمی برای وی، به استحضار می‌رساند که به برکت وجود نازنین عمه سادات در این شهر، بانوان پرستار همگی برخاسته از خانواده‌هایی مذهبی و پایبند به احکام شرع مقدس بوده و خود منتقد برخی هنجارشکنی‌های انجام شده در کشور هستند و اکثریت قاطع آنان همچنان پوشش توصیه شده و ارثیه پرارزش حضرت زهرای مرضیه(س) را پوشش منتخب خود می‌دانند و این مایه مباهات برای جامعه سلامت کشور است .

هیات مدیره نظام پرستاری قم درپایان این بیانیه با اشاره به اینکه ریشه تدین و مذهب در ایران اسلامی مربوط به چند سال اخیر نیست که به راحتی سست شود، به دشمنان این ملت توصیه کرده که دست از این گونه شایعه‌سازی‌های مضحک بردارند.

 

برچسب‌ها