کد خبر 165576
۱۳ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۰

ارائه خدمات کانون پرورشی فکری در نمایشگاه بین‌المللی قرآن

ارائه خدمات کانون پرورشی فکری در نمایشگاه بین‌المللی قرآن

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در دو بخش عرضه محصولات و اجرای فعالیت‌های فرهنگی به ارائه خدمات برای بازدیدکنندگان در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم می‌پردازد.

به گزارش گروه فرهنگی حیات؛ همزمان با آغاز به‌کار سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ضمن آغاز فعالیت خود در این نمایشگاه به عرضه کتاب‌ها و سرگرمی‌های خود در مصلای تهران پرداخته است.
در این نمایشگاه که از دوازدهم تا بیست‌ونهم فروردین 1402 در مصلای تهران برگزار می‌شود، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در دو بخش عرضه محصولات و اجرای فعالیت‌های فرهنگی به ارائه خدمات برای بازدیدکنندگان می‌پردازد.

ارائه و فروش جدیدترین محصولات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شامل کتاب و سرگرمی‌های سازنده و همین‌طور اجرای قصه‌گویی و نمایش‌ عروسکی، فعالیت‌های فرهنگی مربیان مراکز کانون با موضوع‌های قرآنی و دینی از جمله برنامه‌های کانون در این نمایشگاه است.

در این نمایشگاه که غرفه ویژه‌ای از سوی کانون برای قصه‌گویی مهیا شده است، هر شب قصه‌گویان برجسته و برگزیده کشوری و بین‌المللی در نوبت‌های مختلف از ساعت 17 تا 24 به قصه‌گویی در قالب‌ها و شیوه‌های مختلف می‌پردازند که قصه‌گویی به زبان اشاره یکی از این بخش‌هاست.

برگزاری مسابقه و برپایی کارگاه نقاشی برای کودکان و نوجوانان از دیگر فعالیت‌های کانون در این بخش است. همچنین به صورت ویژه تماشاخانه سیار کانون نیز ضمن ارائه خدمات در محدوده نمایشگاه قرآن در مصلی و طبق جدول برنامه‌ریزی شده در شهرهای مختلف نیز به ارایه خدمات می‌پردازد.

گفتنی است سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از 12 تا 29 فروردین 1402 ساعت 17 تا 24 پذیرای علاقه‌مندان در مصلای امام خمینی تهران است.

برچسب‌ها