کد خبر 165430
۱۰ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۳

زمان برگزاری کلاس‌های دانشگاه‌ها اعلام شد

زمان برگزاری کلاس‌های دانشگاه‌ها اعلام شد

سخنگوی وزارت علوم اعلام کرد: تمام کلاس‌های دانشگاه‌های سراسر کشور از روز دوشنبه 14 فروردین ماه به صورت حضوری برگزار می‌شوند.

به گزارش گروه اجتماعی حیات؛ علی شمسی‌پور گفت: برگزاری کلاس‌های دانشگاه‌ها به صورت حضوری یا غیرحضوری، برعهده مسوولان دانشگاه‌ها نیست و براساس دستورالعمل وزارت علوم تمام کلاس‌ها از 14 فروردین به صورت حضوری برگزار می‌شوند.

سخنگوی وزارت علوم اظهار داشت: به طور کلی سیاست وزارت علوم برگزاری کلاس‌ها به صورت حضوری است و فقط در مقطعی بر اساس صلاحدید ستاد مقابله با کرونا کلاس دانشگاه‌ها به صورت غیرحضوری برگزار شد.

 

برخی از دانشگاه ها مانند دانشگاه شهید بهشتی اعلام کرده بودند که کلاس های دانشجویان در هفته آینده به صورت مجازی برگزار می شود.

معاونت آموزشی دانشگاه شهید بهشتی گفته است که با توجه به اینکه دانشجویان غیربومی برای بازگشت به دانشگاه با مشکل تهیه بلیط مواجه هستند، تمام کلاس‌های روز دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه مورخ 14، 15 و 16 فروردین 1402 به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود و بر اساس تصمیم دانشگاه شهید بهشتی، کلاس‌های آموزشی دانشجویان این دانشگاه از روز شنبه مورخ 19 فروردین به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

این درحالی است که پیش از این نیز شمسی پور با انتشار توئیتی تاکید کرده بود همه کلاس‌های ترم جاری دانشگاه‌های کشور، قبل و بعد از تعطیلات عیدنوروز 1402 و در ماه مبارک رمضان تا آخر ترم به صورت حضوری برگزار می‌شود و برگزاری حضوری کلاس‌های آموزشی دانشجویان مورد تاکید وزارت علوم است.

برچسب‌ها