کد خبر 165374
۱۰ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۱

مسافران کیش گرفتار بلیت برگشت

مسافران کیش گرفتار بلیت برگشت

در حالی که در سایت‌های معتبر فروش بلیت هواپیما عملا تا 20 فروردین بلیتی برای خرید وجود ندارد اما برخی شرکت‌ها با عرضه محدود، قیمت‌هایی تا 3.5 میلیون تومان نیز عرضه می‌کنند.

به گزارش گروه اقتصادی حیات؛ اگر چه نوروز امسال رکورد سفر دریایی به جزیره کیش شکسته شد اما مسافران زبادی نیز با هواپیما به کیش سفر کرده‌اند و حالا برای بازگشت از جزیره به خانه‌هایشان گرفتار مانده‌اند و بلیت هواپیما به مقصد شهرهای مختلف نایاب شده است.

امسال رکورد ورود مسافر از طریق دریا با خودروی شخصی به قشم شکسته شد و تا 21 هزار نفر در یک روز وارد کیش شده اند.

مسافرانی که قصد بازگشت به شهر خود را دارند عملا بلیت هواپیما برای خرید تا 20 فروردین ماه وجود ندارد و برخی شرکت‌های هوایی از طریق برخی سایت‌ها تا 3 میلیون و 500 هزار تومان نرخ بلیت خود در این روزها را افزایش داده‌اند که بسیار محدود و چارتری است.

در قشم نیز عملا بلیت بازگشت با هواپیما به هیچ شهری تا 17 فروردین موجود نیست و قشم نیز امسال رکورد ورود مسافر را شکسته است.

بر مسئولان مناطق آزاد قشم و کیش ضروری است تا از طریق رایزنی با ایرلاین‌ها، امکان اختصاص پرواز جدید با نرخ مصوب را بررسی کنند.

از سوی دیگر کیش هنوز با گذشت چند ماه از رفتن مدیرعامل آن، بدون مدیرعامل و با سرپرست اداره می‌شود و این وضعیت، اتخاذ هر تصمیم قاطع و همه جانبه‌ای را با اختلال مواجه ساخته است.

برچسب‌ها