کد خبر 154936
۲۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۶

میزبان کارگاه‌های جدید آموزشی جشنواره 100 مشخص شدند

میزبان کارگاه‌های جدید آموزشی جشنواره 100 مشخص شدند

شهرهای بندرعباس، شیراز، تبریز و قزوین میزبان دوره‌های جدید کارگاه‌های آموزشی سیزدهمین جشنواره فیلم 100 شدند.

به گزارش گروه فرهنگی حیات؛ کارگاه‌های آموزشی «از ایده تا تولید» با تدریس هادی مقدم‌دوست، «چگونه یک فیلم 100ثانیه‌ای بسازیم؟» با حضور حسین دارابی، «تولید فیلم100» با حضور محمدرضا خردمندان و «کارگردانی فیلم100» با حضور محمدباقر مفیدی‌کیا به ترتیب در شهرهای بندرعباس، شیراز، تبریز و قزوین برگزار خواهد شد.

در این راستا کارگاه‌های هادی مقدم‌دوست و محمدرضا خردمندان در روزهای 24 و 25 آذر، محمدباقر مفیدی‌کیا در روز 24 آذر و حسین دارابی در روزهای 26 و 27 آذر میزبان علاقه‌مندان به ساخت فیلم‌های 100ثانیه‌ای می‌شوند.

این کارگاه‌‎ها که در ادامه روند رویکرد فراتهران سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم100 در دستور کار این جشنواره قرار گرفته است، تاکنون در شهرهای اصفهان، زنجان، قزوین و مشهد برگزار شده و در ادامه نیز با حضور استادان مطرح سینما در شهرهای یزد، رشت، اهواز و... با همکاری حوزه هنری مراکز استان‌ها برای علاقه‌مندان برگزار خواهد شد.

فراخوان سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم 100 ابتدای آبان‌ماه منتشر شد و مهلت ارسال آثار برای حضور در بخش‌های رقابتی ملی، بین‌المللی و کودک و نوجوان تا پایان دی‌ ماه اعلام شده است. این دوره از جشنواره بین‌المللی فیلم100 به دبیری یوسف منصوری و به همت سازمان سینمایی سوره، اوایل اسفندماه 1401 برگزار خواهد شد.

برچسب‌ها